Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tigerre gondolsz?14éves és leér a lába...nem osztom neki az észt jobb ha megnézed jobban a forumot kriszti...ő jah?hogy ő odabaszna téged?az nem kérdés.még törött csuklóval is elpicsázna téged
Hát te télleg hülye vagy...:D Szerinted mit nem vállalok azon hogy motorozok?:D Inkább oszd az észt a TZR fórumon a 13 éves lelkes követődnek aki minket simán odabasz de a lába se ér le:d
a Zoltánra a remélem nem gondolkodtál túl sokat rajta...nem akarom megizzasztani a kis buta buksi fejed hát én legalább vállalom magam,te viszont nem hogy magad nem vállalod egy motoros forumon még azt se ahogy motorozol...
A Z betű akkor Záherre utal?:D
na ez elég baj me láják a szefós fejedet!
krisztina rámgondolsz?az msncímemben is rohadtúl elrejtem a nevem és igen a Z betű is nyilván Zizire a bohócra utal...jah és van kép fenn rólam,nem is kevés.
bazzeg te meg a nevedet se vállalod fel te faszkalap!
ja tényleg kriszti bocs mindig elfelejtem hogy ez az új nicked:-P
ki a fasz vagy te?
nekem is van, és akkor mivan? te minek hordasz iskolatáskát?
nem felétek.. jó megmontam
Z3 nem felétek még mindig vihar van h így leng a pofád?! :D
Há nemtom minek kell arra a sportmocira tanktáska?:D
kösszi ata!
ya érthető voltál!
van a hátsó agy alján 2 imbuszcsavar , azt fellazítjátok és a másik oldalt a felnibe van egy kis lyuk a csavarok mellett , meg van egy lyuk az agynál, na oda bekell dugni vmi csövet ami a 2 lyukba belemegy és utána csak forgassátok a kereket lassan, így feszíti. rem érthető vtam:D
Én is ezzel a problémával küzdök!
Most rendeltem egy zsír új láncszettet, az a biztos!
helló mindenkinek!
Nem tudja valaki hogy kell egy 94-es évjáratú aprilia rs láncát feszesebbre álítani?
mert elég laza!

ELŐRE IS KÖSSZ!
115-öt mentem vele úgy h ruhával együtt kb 72 kg vok.. ennyi volt a max hídon lefele de még 1 nagyon csöpnyit tudna tehát ha végigforogna akkor olyan 118-120..
ducati?cool
nem nem!sajna!keleti motor!cpi. a blokk az uaz mint a min...am6 de a gyújtás nem ducati és sztem ez a baj!majd kap egy malossit!14000é van!CDI!
neked is az van.
oks!nem tom am!ez egy enduro és rövid az áttétele és 10700at pörög!de ott egyserűen "vége" van!24es karbi van rajta és kb 3/4ed gáznál eléri ezt a 10700at!sport kipuff az nem igazán befojásolja azt h maxba mennyit börög?!de a gyújtás valószinű!
ezt én megnem mondom neked!fogalmam sincs sajnos
Z3!a tzrnek az elektronikája ducati?mert az rxeket rseket azzal szerelik!nekem sportkipuffal is 9500ig húz,és a gyújtásra gyanakszom!mert utánna is megy csak ott már nem úgy !
a tied mennyit megy Robman?
az enyém csak 105-öt, pedig 70-es henger vann benn meg van rajt egy Leo Vinci sportkipuf!
nem olyan vészes csak nagy volt a szél azthittem bedob minket az árokba:D de adott 1 kis adrenalin töltetet:D mint az extrem sport tv-n itt is mindenkinek ajánlom a védő felszerelés használatát gyakorlás közben:D