Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ata hogyan lehet kiszedni a hátsó kereket?
Ata Uncsiméknál vagyok msn-en nemtudnál nekem segiteni? mert laza volt az rs-en a lánc és ledobta és sajnos a fogas kereket eléggé meggyepálta(a hátsót) és most ezért érdekelne annyira! meg hogy hogyan lehet kiszedni a hátsó kereket?
gyorsulás romlását nem nagyon fogod észrevenni, végseb kb +3-4 km/h
És mégis mire számithatok? mennyivel lesz gyengébb a gyorsulásés mennyivel megy jobban majd végre?
hát 54kg vagyok:D csak!
pinkmotors vagy italmondo, 13/41et még elbírja ha nem vagy 100kg:D
Hello valaki tudna nekem segiteni első-hátsó lánckerékre és láncra lenne szükségem rs 50-hez
gyári állapotu! milyen más áttételt tudtok ajánlani ami a végsebességre dolgozna kicsit rá és még elis birja a motor! légyszi segitsetek!
buzikám várok tőled valamit esetleg hátsógumiról képet vagy arról ahogy döntesz aztán lehet osztani a másikat...
hallod Robman, ha vettetek fel videót rakd már fel! nagyon kíváncsi vagyok rá
lánckereket külön a pink motorsnál tudsz szerezni
tudom de ez is videóból van kimentve..
Rob told má fel nekik a videót:D
hát ebből a képből nem sok minden látszik:S
Már miért felejtené el? Ejnye Robman te büdös kulák! :DD nincs jobb szórakozásod, mint hogy Kenyával szombat este 11kor az Interspar parkolóba basszátok szét a motort eg a ruhátokat? Széggyen! Egyszer énis mentem parkolóban 80nl de nem vagyok rá büszke! Nagyon szomorú dolog ááááááá :D
üdv! látom megint ment a balhé:D sztem itt egymást segíteni kéne nem baszogatni( akinek nem inge ne vegye magára) szombaton kenyával voltunk 1 picit döntögetni és az eredmény a képen látszik:..
italmondo
Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni olyanban, hogy vettem első lánckereket és DID láncot, de hátsó lánckereket nem tudok szerezni, mert kúp alakú és benne van az agy is meg minden, a neten is csak jt-ket láttam.
Ha tudna valaki segíteni hogy hol vegyek ilyen hátsó lácnkereket azt megköszönném!
szívesen! regisztrálsz, aztán már betudsz lépni, a fórumba kell, és ott a link gyűjtemény, játékok! remélem megtalálod!
thx razor thx
innét letudud tölteni a Moto Racer 3-at, meg a Test Drive Unlimited-et!
ja, akkor jó, azt hittem hogy már az enyémre írtad!
válaszoljatok pls
a 2000-es rs 169E-ért
nem tudtok valami motoros gamet számitógépre?előre is thx