Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kenyának:
egy metrakit hengeres, gianelli kipufogós rs est lenyomtam a due+ os for race-es SR-emmel
üdv
én kb.105-el mentem vele, szóval elég lassú, de ha vennék bele egy nagyobb karbit, biztos jobban menne még, meg még van rajt egy LeoVinci kipufogórendszer! a tied mennyit megy Kenya?
Mennyit megy a 70 es hengerrel az rs?
Remélem felrakja, nagyon kíváncsi vagyok rá! Rakd fel Robman!
Robman? Felrakod ide a vidinket! Pfff
Te tudod csak nehogy megint oltás legyen belőle!
én este valahogy jobban élem az egészet meg lehet picit merészebben is mert kevesebben vannak nah persze csak a gumi meg motor melegítés után..
Én imádok Lehet hétvégén is tolok egy éjszakai "túrázást"
aha, értem, én nem szeretek sötétbe motorozni!
azért lett sötétben felvéve mert éppen északa motoroztunk meg nappal a parkoló tele szokott lenni meg akkor sokan vannak a körzetében.. más döntögetős hely is van szolnokon csak ott az út kicsit csúszósabb..
Hy emberek!
Ata megnéztem a fogaskereket és most 12/44-es van rajta!
jó az, de miért pont sötétbe kell felvenni? akkor majd rakd fel Rob, ok!?
ez csak kenya de vaN rólam is csak azt nem tudta krish még feltölteni:D helyt adok ügyvéd úr...:D lool
majd valamelyik nap fel lesz töltve az enyém is a minőségért bocs
am a videón egy tök gyári rs látható sztem jól megy nagyon ... és a hangja se szar csak videón keresztül nem olyan..
ennek írtó szar hangja van
áhhhh.dehogy.örök jóviszony jellemző szerény fórumos kapcsolatunkra de mostmár kevesebb a veszekedés kettőnk közt nem?lehet hogy kezd benőni a fejünk lágya.?!de azért nem sieti el
mi se veszekedtünk soha . .
ájj bazze este van :D vagyis amilyet szeretnél
ezt nem értem hogy miért nem lehet ráhagyni?ha hülye akkor hülye és kész.ennyi.nekem is szóltak be és mégis meg tudtam állni(igaz csak nagyon nehezen ) hogy ne szóljak vissza, mert tudtam hogy annak csak veszekedés lesz a vége.
http://www.youtube.com/watch?v... kenya dönti a videón naon :D
marc: kira a mocid!
jösz balhézol,aztán eltünsz.nem baj most majd az jön hogy eltünsz
höh na fejezzétek be.mondjuk még el se kezdtétek, de nem is kell!
z3 most meginn feszkót akarsz csinálni? ha rob nem vágta volna akkor visszaírt volna, te meg itt pattogsz közben meg nem sok közöd van hozzá én úgy gondolom.
szerintem te egy kötekedő fasz vagy.jogi pálya?sokan ajánlották már
1. Z3.. te már meginn magadból indultál ki..
2. ha nem tudnád ez poén volt ugyanis Robman kb 4 éve a legjobb barátom.
hogy lehetsz te ennyire érdekes h mindenbe beleavatkozol amúgy!
sztem neked a jogi pálya való nem a Hungaroring.
lehet hülyeséget fogok kérdezni de ehez tartozó láncot is tudnak adni?