Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

z3 azt nem montam h dönteni is tudom majrécsík nélkül a vasat..:D Tiger képzeld el, megtörtént a lefogyás:D szóval elkéstél!
Hello!

Criss te inkább foggyál le!Lehet hogy alig ér le a lábam a mociról, de legalább nem vagyok olyan lóbaszó mint te!Csoda hogy belefér a fejed abba a rohatt sisakodba!Fogadok 100x jobban motorozok mint te, mert te csak műmárjerkedni tudsz!Jaj én vagyok a gyorsulási világbajnok, a kis RS-mel még a hayabusát is legyorsulom!Hú de fasza gyerek vagyok!Emlékszel amikor küldtél magadról képet?Amikor megláttam kiábrándultam!Bocsánatot kérek a többi RS-től!
ennyi.
muti a hátsó gumidról egy képet....
Na jóvan basszátokmeg haggyuk abba mert má meginn mindenki kurva okosnak hiszi magát közbe mind csak a magunk igazát hajtjuk. Foglalkozzunk azzal amivel kéne vis az RS-sel, lehet h Zoli odabasz, majd remélem egyszer megláthatjuk h mi a helyzet oszt kész
Criss:
Ne cseszegesd a Zolit mert egyrészt gyorsulásba megesz más részt azt a hülye is tudja csinálni!
De igazán versengeni a akrsz vele akkor menyetek valai kanyargósabb hejre mert ott aztán véged!
Csak úgy mellékesen az egy kicsit komoly ,hogy egy tzr 50-en semmi majré csík nincsen
krisztikém menj oda a derbihez és kérj tőle bocánatot hogy ilyen hülye gazdája van
Inkább nézzél tülkörbe ha vmi röhejeset akarsz látni, vagy talán a motorodat is meg a Made by Malaguti feliratot is tekintsd meg..
te vagy egy nagy kibaszott röhej.
nem.Te vagy az
Ata basszus, az a bűnöm h istenítem az RS-t meg a TZR felé helyezem, joggal?:D És ezt a tettemet meg kell magyaráznom egy RS fórumon? :D röhej
muszáj volt neked visszajönni ide? idejössz, bepofázol mindenkinek meg itt sztárolod magad. sztem nagyon nem kiváncsi rá senki.
még mindig nem fogta fel mért írtam...
De tudok csak abból adódik, hogy te nem tudsz írni? Na mivan a műköröm, záher báttya?
jóötlet de nemfogadom meg...
én nem teszem
olvasni se tudsz rendesen?
mit írjak bazzeg? van egy ötletem.. mongyuk takarodj a TZR fórumra!:D
kriszti a műkörmöktől nem tusz írni vagy úgy egyébbként se?
mint bárki egy RSsel...a csoda gép..az isten...gyárilag megy vagy kemény 85öt de alázza az összes sportmotort...a TZRt is igaz az 95körül megy de nem baj az rs jobb...na ki mer gyorsulni egy RS ellen?én megijedtem
Tedd azt te is bazmem! Azé van neked az NSR Z3nak meg a TZR fórum, lehet takarodni oda..
istenítsd a motorodat
gyorsulni?annak aztán kurva sok köze van a motorozáshoz pff...
minek itt megint vitázni?
Bazzeg akkor jöjjön,oszt verjen meg! Felőlem jöhet akárki, de széria motorral te soha nem tudsz úgy gyorsulni mint bárki egy RS-sel:D De mi a faszomat veszekedjek olyan hülyével aki egy nevet nem bír megjegyezni, de ha fejleszteni akarod a memóriádat: Kristóf. Na vágod v írjam lassabban?