Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aham... Akkor végre jól megy Vagy csal vmennyit az órája?
49ccm igen
AMugy Z3 a tiéd 50es és ugy megy 115?:O
köszi
Z3! Király a motorod!
nem tragédia szóval megbocsátom
már késő van "nagyon" szóval nem ciki ha megkérdezem mire írtad h lehet?
nem a szocializmusban vagyunk már, ahol mindíg szerelgetni meg állítgatni kellet!szerintem szinte mind1 hogy aprilia vagy yamaha.mindkettőbe ugyanaz a blokk van.mostmár mindkettő nagyon jól összerakott motornak számít!
a sok rossz tapasztalat... bocsi
köszönjük az előítéleteket hiába van RS-em csodálom azt a kis 50-es csodát ami a segged alatt van
RSszilvi! Kössz! De én úgy hallottam hogy lehet. De lényegtelen.. azthiszem énis tévedhetek! ÉS ezen lehetőségem ki is használtam!
írtam róla tesztet a boncterembe...azóta van rajta kipuff így a vége 115 és sokkal jobban gyorsul
Nemtom kimodnta de nemis igazán számít! Zsír moci lehet! Ez a második lehetőség az RS után. Megbízható motor? Azért kérdezem feszt ezt mert nekem fontos h megbízható legyen! De sztem mindnekinek fontos ez! És a sebessége milyen?
Janick, nekem használt Rs-em van egy "98-as Tetsuya Harada estek keltek már ezzel az előző tulaj is kétszer borult vele és hajtotta is rendesen de szerencsére időben megmentettem tőle és semmi bajom sincs vele, ha fel van furatva sztem is rég rossz. Tudom, h szép meg jó az új RS de lássuk be nem mindenkinek van rá pénze meg lehet, h vkinek nem is tetszik annyira... ízlések és pofonok. A lényeg, h olyan emberrel menj megnézni a gépeket (ha a használt mellett döntesz) aki konyít is kicsit hozzá, akkor talán nem lesz baj sok szerencsét a vásárláshoz és majd értesíts ám minket amúgy én is M kategóriával nyomulok még
kitünő fantasztikus ki mondta ezt?csak nem egy RSes?mer ha igen akkor ne törödj vele.
gondoltam h nem lehet latni benne,csak ugy kerdeztem hatha vki tudja.koszi
Z3! A TZR-50-esed miylen? Jó motor? mert olyat is láttam, csak azt kissé eltántorított hogy aztmodnták olyan mint az ólomcsiga! :D Vélemény/tapsztalat?
ne vegyél
Jó.. mosttmár rájttem!
na hello.azert kerdeztem h van e vkinek sotet plexije mert szeretnek venni egyett csak nem tom h mennyire lehet benne latni este.fontos lenne mert sokat jarok haza keson es nem mindenhol van kozvilagitas.
úgy hogy nem lehet fúúúúúúúrrrrrrnnnnn-i
Hogyértve hogy nemlehet fúrni?
fő"furjuk a kis tüzé"t 1000resre hadd veruljo"n
17
hát nekem is elég furcsán hangzik hogy fel van fúrva.ezekre 80-as hengerszettek raknak.nem furkálják.nem simson ez hogy furkálják