Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"felvan fúrva 80asra" megnyugtatlak ezeket a gépeket nem lehet furkálni.
hívd fel és akkor lesz.
16 évesen nem is nagyon szokott az embernek B-s jogsia.hány évtől lehetB-s jogsid ?17 év?
én M-es jogsival nyomom kipuff van...
nem hiszem hogy mindenki b-vel nyomja
South Park LOL
Visszatérve még a mocikra! Ti nyomtatok a gépeitekre valami tuningot? Ti mind B-s jogsival túrjátok 50-essel?
meg tudná valaki mondani hogy egy 2003-as aprilia rs 50 hez honnan tudok karbit rendelni netről? italmondon nincs egy darab se vagy csak rossszul kerestem?(nagyob karbi nem gyárit)
most töltök 10-et.csak lassan jönlehet válogatni
a gépemen!
ilyen időben hol van ?
na megyek nézni south parkot
leheh,lehet
lehet belémcsapott a villám . . .
na végre egyetértés
hát nem...
neem....ez teljesen így van!
Énis így vélekedek! Nekem nem éri meg annyi pénzért a gonolat h ííííí de zsír még! Ezért gondolkodtam használtban! Basszus ha rosszabbat is fogok ki akkoris csak lehet jhozzá venni alaktrészeket és össze lehet hozni egy jót! Remélem jól gondolom
az új motorba az a jó hogy tudod hogy te vagy az első tulaj nincs semmi baja nincs széthajtva stb. de 750-et akkor se ér!
Kinek mi a gyanus Nem apriliám van
Hát lehet benen valamai csavar... de ha szar akkor ki kell cserélni azt ami rossz és kész! Legalább olcsóbban jutok a száraz mocihoz ! De tény.. nemárt óvatosnak lenni!
Amugy ezek az RS-50-ek jól gyorsulnak? Végsebességük milyen?
Azért mondom inkább h sztem a jó használt motort eléggé ki kell fogni mert kevés az óvatos duhaj! 50esek között meg főleg! Hát figy menj egy kört a géppel aztán majd meglátod hogy tetszik! :) Jaja 70% RS-sel nyomatja!
nem azt mondom hogy azt már nem szabad megvenni csak az szerintem gyanúsabb.
Hát én nem tudom abba mi "gyanusabb"! Haverom is a cbr-t családi okok miatt adta el pár éve...
Criss_R0cket igen.én még bicicklivel nyomulok meg ha olyanokra hivatkozik hogy családi okok miatt meg házfelújítás miatt meg hasonló szarságok akkor az szerintem eleve gyanúsabb.
Kössze! Lehetséges... lehet hogy rizikósabb! Midnenesetre meg fogom nézni a motort és ki is fogom próbálni! Ha jó benyomást kelt akkor... remélem jót fog kelteni Szerintem jó gép lehet! Ti is RS-50-esekkel nyomultok?