Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

várjál..:D
jó az új meg szép meg modern meg minden(nekem is tetszik)de szerintem majd 800 ezret nem ér meg.én asszem 750-ért láttam újonnan.akkor várok inkább pár évet és veszek egyet használtan.
szerintem furkáltat rizikósabb venni mint sima 50-est.(de ez megint csak az én hülyeségem)használtan is lehet jót venni.de azért figyelj oda!és szerintem elég könnyű alkatrészt szerezni hozzáitt például biztos tudsz hozzá alkatrészt szerezni
Zsír! Amit meg akarok venni az már fel van fúrva 80asra! 96-os használt! Nemtudom milyen lehet de biztos király! Nekem azért jólenne ha egy 100at menne! Azért az alap Könnyű hozzá alakatrészt szerezni? Mert már szívtam alkatrész bszerezéssel!
Hát ha újat akarsz venni, az kurvajó naon feeling! Nem megy sokat alap fogaskerékkel de kicseréled nagyobbra és megy 100at. Megbízhatónak nagyon megbízható, ilyen téren semmi bajom nem volt vele soha. Gyorsulása meg alap fogaskerékkel...
Dunlop D207 110/70 17 es hátsó gumi is van 4 mm-es profilmélységgel 10000 pénz!
érd: 06308519052
Hello midnenki! Új vagyok itt és Aprilia RS-t akarok venni! De elötte akarok némi infót erről a vasról! Tudtok modnani tapsztalatoakt, vagy véleményt? Jó motor? Erős? megbízható? Bármi érdekel!
Rs 50 első lámpa eladó! Törésmentes, 99-es évjárattól! Ár 20000 ft
érd.: 06308519052
ja idomra gondolok! de leginkább egy első idomra. és mohácson lakok! az délen van a duna mellett
ha már a plexinél tartunk, nem kell valakinek egy B-Square típusú zárt bukósisak, M-es méretben, fekete színű, teljesen új, egyszer volt rajtam, de nekem egy idő után már nagyon nyomja a fejem.....
Ha valakit érdekel, írjon, aztán küldök képeket.
nekem
hello.van valakinek sötétített plexijű sisakja?
idomra gondolsz?hová valósi vagy?
csá!
meg tudná valaki mondani hogy honnan lehetne egy 2003 as évjáratú aprilia rs 50-hez burkolatot rendelni?venni?vagy ilyesmi
Még annyit hogy a srác szerint Futura-ról való az idom,
szóval nem biztos hogy passzentos!
Nagyon eltűntél MSN ről amíg megkérdeztem a havert mennyibe adja
Na mind1, ha még érdekel 15/ db áron tudok neked adni oldalidomot RSre, Chesterfield,
fejidomot kis sérüléssel 8 ért, tankot 10 ért.
De van még sok kis cuccos ha kell esetleg, főtengely, stb. Üdv: DP
A fékbetét csere titok nyitja egy kalapács volt :P Simán ki kell csak ütni a csapszeget
neked egygyűrűs top duo szetted van? mert ez ahoz való
ja elnéztem igy kapsz ennyiért egy szettet
nemtom mit néztél de mi 12ért szoktuk venni a dugószettet, (dugó, gyűrű, csapszeg)
gyorsultál már tzrrel?nem!akor meg?! (25.szörre írombe...nem piszkálódok csak azért érted...)
+o
kb 22000 ft lesz most néztem egy dugattyú 15200 ft egy dugattyu gyűrű meg 6050 ft az italimond-nál
megbánni nem fogja.