Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratulálok szinvonal megvan nálad is...
Te mit pattogsz itt amikor motorod sincs?
Ez k**va jóóó! Indul az új mexikói szappanopera?

(Isteneem, azon a 10-20 km/h-án vitatkozni?!?!)

Csak szétba*****tok a mocit, meg elcsesztek egy csomó 95-öst(benzin)
xnas... figy... Nem tudom mér kell ennyire felkapnod ezen a vizet... Hogy most annyit irt h suttyó... Hülyeségből is szánhatta... Nem?
fuu nagyon tucc ám és nem tom kinek az anyaa dolgozik kivel mert nekem már nincs ugy h nem kéne baszogatni mert meg kerslek és szét szedleka tzr szaroddal enyi bazzeg az rsbe sokkal elöbb volt ijen blok a yamaha látta h jol megy az apriliának és hoppá tegyünk már mi is ijet bele:D:D:D szegény z 3 aszzema derbi röl ne is beszéljünk
pff...najó részemről befejeztem nem irok neked többet vissza...
hol is lax? gecire nag y apofád és elkurtam nem irtam le normális és szar vagyok ajjaj de te talán nagyobb shit vagy urristen van 1 yamahád kemény vagy....tul kemény lol mi a gecit keresel a fosoodal az rs topicban?
Na srácok sztem, ne baszogassátok egymást:D
4.az rs meg a tzr nem használ fel blokkot te fasz, max az aprilia vagy a yamaha
a régi tzr 50ek még nem minarellivel jöttek ki, 2003tól van bennük minarelli asszem
rsekbe meg 92től
1.tanulj meg irni
2.nem mindenkinek foglalkozik azzal az anyja mint a tiéd
3.fordulj fel te buzigyerek
vagy atzr bocsee
dik z3 ne oltsál már kaj enyire hülyének nélzel te anyád a suttyyo te ringyo kurwa láccik h emnyire fogyaték vagy aszt kérdeztem h ki használta fel a blokk az rs vagy az 50 es érted te uninteligens seggfehjjj uriisten:D:DD:
te suttyo a blokkot a minarelli gyártja...
a te 50esed ata jol fel van spécizzve:D:D:D:aprilia rs 50 4ever !meik volt elöbb a tzr vagy aaaaaz rs?
inen ki derül ki kopintotta a blokkot?::D
1000es meg 600as gépeknek valóban csal az órájuk de azok is nagy sebességnél.
egy széria 50es speed gép (rs 50 tzr 50 gpr 50) gyárilag mind 100at tud kb.

Z3én van egy giannelli rendszer, azzal tud 110et. nem oan hihetetlen ez sztem. kis rsemet is rengeteg motorral mértük mind kimutatta a 125öt.
a hayabusának menyit csdal a km orálya rs kilo25:D:D:csak poén amugy az rsnek
nem csalhat az anyit az orája mert
nagyon kivan hyegyezve a gép láccika h a tervezök oda figyeltek re annak a gsx-rnek meg valami baja volt atát kérdezd ö ért hozzá
60as simsonokból meg kihoznak 100at (bicikliórával mérik őket.,azokat ha jól beállítod halálpontosan mér neked)
mármint a motorohoz az kimaradt...
de rég jártam itt jaj látom megint meg y a nagy háboru:D:D:D nyugizattok már túl sok kemény ember van D::D:Dcsak poén nem akarok ezzel meg bántani senkit:DD:rem mindenki tolja neki az rs-el:Dloller
na cshy
Akkor beülsz az autóba aztán azzal:) De ha vmennyit kónyitasz akkor lehetséges h eléri...
Annak is csal az órája
ha meglesz az rsed gyere és mérd le...