Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem is szebb az rs.
szebb az rs mint a gpr vmeik nap ültem egy 2006os RS 50en
nem...az új rs egy az egyben GPR...ez van...
nem fordítva?nem a derbibe van aprilia blokk?
derbi blokk
2007*
akkor a 2006-1007 -esekbe milyen van?vagy az lenne az új széria?
kár
az előző szériába...mega TZRekbe
a mostani rs-ekbe milyen blokk van?és melyikekben volt az AM6-os?
nincs neki annyi hely
aham. és szerinted az én blokkomba lehet 6-os váltót rakni? AM3-as blokk...most 5-ös van benne csak valszeg beszart:S:S:S
hülyeség, 12ezrenként ajánlatos
azta qrvaa életbe ez a kis RS milyen vigan lepörgi az órát! hát az enyém a kanyarba sincs

Az igaz hogy a TOP hengerbe 5000 KM-enként kell dugót cseérlni vagyis úgy érdemes?
ata arról tudnál linket adni?mert azt látni kell...
Amúgy Tyt, tényleg igaza lehet/van. Mert nekem is 120 körül megy a motorom és még lehetne rajta mit csinálni!Szóval nem elképzelhetetlen!
ja és TYt, azzal a videóval meg nem okoskodni akartam, marha jó, hogy te mndenbe beleszólsz!
Ata, legalább te legalább nem vagy olyan bunkó, én is láttam egy Derbi-s videót ahol 140-nel ment vele a gyerek autóval mentek utána, és az autó ment asszem 137-el!
hidd el tyt nem hülyeség egy full mhr-es gépnél a 140... multkor én is néztem mhres gpr ről vidit amit gpsel mértek be 147el meg ha nekem a kis szaros kisrs ment 130at amit még lehetett vna bőven piszkálni ( 2005ös SV 650el mértük)
nekem gyári órás vidit fel ne merj rakni, meg ezzel nagyokoskodni.
Gondolkodj már, szerinted, mennyit csal egy 50-es (!) aprilia (!) órája 100 felett?
http://www.youtube.com/watch?v...
És Tyt, ugye nincs harag?!
sőt kezdőknek el se adja.nehogy még őt vonják felelősségre.
lelkiismeretes az eladó nehogy még 1 kezdő véletlenül elszááljon vele.
kezdpknek nem ajánlott
ha el akarnám adni a gépem, és olyan primitív lennék mint ezek itt, odaírnám hogy 190et megy, a sok naiv kiskölök meg jól bekajálná.