Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

robesszal úgy szoktam menni h amikor megállok és leállítom akkor durran egy szép nagyot a robesz:D meg izzik a kipuff:D (nem is tom mér eszik olyan sokat):D
most viszem a moccot 4000km-es szervízre majd kedden
ilyenkor olaj csere van csak?
az szép én anno a kis rsel mikor full gyári volt akkor egy tankal 400 km-t elmentem 12literes
alattam a robesz is nagyon eszik olyan 70 km alatt megtudom etetni vele a tankot és ezt nem vicből mondom ...volt már rá több alkalom h ennyit evett a robesz is
jaja annyit vagy még többet is olyan 250 km-enként már száraz a tankocska (13 literes)
nálam ennyit eszik::D de nem szokott félgázon menni csak hidegen:D
pont a teszted volt itt a téma nemrég
aha láttam.de tényleg benyel 5 litert? de akkor gondolom fullgázon van nem?
írtam a boncterembe az rs 50-ről bár az egyik kép nagyon gáz amit felraktam magamról:D
de ez igazságtalanságból volt, komolyan
ma is kaptam egy levelet
mondod te
+
akkor te megszegted a kresz szabályokat
csak lefelé 11ezret pörög 6.ban...
adatlapomon van 2 kép amin látszik de ott a link is olyan narancssárgást vettem
lefele meg akkor kevesebbet evett szal ha összeszámítod az olyan mintha sima úton mentél vna
110km az föl-le föl-le volt...
maj dobjá má fel képet róla
tán a monteverestre motoroztál fel? jó azt nem mondtad h kmken át felfele ment és a 9ló erőlködött erősen de az akkor se 110 km volt végig felfele városi fogyasztás akkor is több
jah a stuntolásra vettem, akció volt a lidl-be vmi német sisak B-squars:D 9999ft volt (kivehető bélés, adtak hozzá zsákot, + bélést, 3év garicrossbukó. vettem ien márkájú gerincprotit, tanktáskát, vesemelegítőt. többi cucc
aha persze...nyilván nem megterhelő egy kis 50esnek hogy fullgázon csak 60at bír menni félórán át,akkora az emelkedő...nyilván igazad van
és mihez vettél cross isakot?simsonhoz? de most tényleg, és milyet vettél?
emelkedőt azt már látott párat am csak úgy megsúgom h egy gép sokkal többet eszik városba mint városon kívül...
de az a motor még szerpentint nem látott emelkedőt se nagyon