Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sose hallottam még athena kipuról
Nézelődtem egy kicsit a neten, de nem találtam rs 50-re, csak robogóra, akkor ezek szerint Rs 50-re nincs Athena kipufrendszer!?
Az Athena kipufogórendszerről mi a véleményetek, van akinek a motorján ilyen rendszer van?
Vagy mégis kb. milyen hangot ad, és mennyibe kerül?
Csá Gabi!
Ha tetszik neki akkor örülök...
Én meg vettem egy Rossi replica-t... és majd anyámék verdáját fogom hajtani, a mocizás mellett...sztem...
Majd rakok fel képeket a mocimról...nem valami nagy durranás, de jó!
nem karcolja össze...
este volt, elindultam égő gatyával a simóval egyből elaludt szerencsére
biztos jó lehetett
ezt én is kipróbáltam a simsonnal csak kicsit nagyobb lángja volt meg kigyulladt a gatyám
ez az a bizonyos videó amikor alágyújtanak?mert az szánalmas a gyerek ott szerencsétlenkedik meg minden
Hát ez hülye! Ha ilyen sok pénze van gumira adjon nekem is.
Itt én már nem a gumit sajnálom, hanem sokkal jobban a motort
http://video.google.com/videop...
biztos jót tesz ez a guminak?
CsáCsá krisz! JaJa faxa a gépezet eddig nem tudom h hány km-rt ment a tesóm vele cak anyit tok h éjjel-nappal nyomja ! És veled mizu új gép v kocsi
adtam neki vidit amin a geczével vagyunk meg most van egy új majd oda adom de még nem voltál msnen
Hellosztok!
Hi Gabi Mizu veled múltkor dumáltam fateroddal, mondta hogy jó a gép nagyon... hány km-t nyomtatok már bele?
Mi ez a videós téma? Valahogy nagyon nem vágom hogy miről dumáltatok....
ha nem húzom meg leesik
Lehet h az utóbbi. Sztem ha nem huzód meg ilyen izomból akk nem fogja föl sérteni vagy lekoptatni a festéket.
mér ne karcolhatná?a heveder?simán...vagy csak én féltem nagyon a tankom?
A textil szövet? Nem sürün. Sztem szép a Tankon.
Télleg hogy jobban megnéztem és koncentráltam a kezére, elég gyorsan huzgodja meg mozog, lehet benn v mi hogy felvan gyorsítva. Vagy ő ilyen ügyes gyerek naon gyors a csuklója. Biztos nem unatkozik esténként
a tanktáska hevederje nem karcolja össze a tankot?én a hátsó ülésre raktam az enyém
Sziasztok! nagyon régen voltam már fent ezért gondoltam h felnézek
ma mentem 1 rövid kis kört és kicsit meghúzattam a pöfögő masinát...
uhh lehet hogy lassan gépelek
na de srácok nézzétek meg már a kezét, meg az ujjait milyen gyorsan mozog...vagy most szivattok hogy nem hiszitek el hogy fel van gyorsítva?!