Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

beszart a kis rsbe a gyujtáskapcsoló kulcsot se kivenni se elfordítani nem lehet ha vkinek van egy jó állapotú eladó az szóljon!
aki ezt elhiszi...
vicces..
A korlátozott 25 kw-ig van. ez olyan hülyeség h B vel 125öst is h ihaly.... hallottam már énis de kamu az egész
De állítolag majd bevezetik, hogy 125-öst is lehessen vezetni B jogsival, nem, vagy ti nem hallottak erről semmit!???? Amúgy a korlátozott jogsival hány kW-os motort lehet vezetni??? Nekem B jogsim, de lehet, hogy elkezdem a korlátozottat, habár most elvagyok az RS 50-emmel
mert kw több sebesség több stb....
kreszbe általába csak ezt tanítják a hülye rendőrök is így tudják..
mért?
hát dehogynem bevisznek kpm vizsgár ott m eg rotty a papírnak !!!
én speciel nem foglalkozom velük papírok rendben vannak,minden ok,nem szólok be nekik...nem tudnak micsinálni
Ezért nem kell 50-es motort venni vagy ha veszel madj foshatsz mikor kapnak el a rendőrök!!
ja hát ha megkérdezi mért mentél gyorsan aszondod hogy épp lejtőről jössz különösen ciki ha ez a párbeszéd az alföldön játszódik le ott marad a "Gixxer szélárnyékában sikerült felgyorsulnom,biztos úr!"szöveg
Meg még annyit a segédmotorról hogy sík úton a max sebessége nem haladhatja meg a 45km/h -t!!
Ezért max a babetta minősül segédmotornak!!
érdekes mert segédmotornak az minősül melynek teljesítménye nem haladja meg a 4 (kw vagy Le azt nem tudom:Dde szerintem lóerő)-ot...szal ha megállít a rendőr mond hogy 50es (valóban az is) és ha rákérdez a lóerőre akkor hazudj...
csak cm3-hez van kötve azaz 50 cm3
B-s jogsival kismotort 50ccm-eseket, Rs50-t vezetheted.
Csáo! Tudnátok segíteni nekem?
Vennék egy RS 50 -est, de nem tudom hogy B jogsíval pontosan milyen motort vezethetek (ccm , le)
Ha valaki meg tudná mondani azt megköszönném!
Hát én se tom hogy jön ide de nem baj jó neved van Milyen moccal nyomod?
sira23 én is márk vok.(bár nem tom hogy jön ez ide)
Cső mindenki!!!!
Hihető te hogy törted össze szegény Rs-t???
Hát ha még meg nem ette a rozsda
3 ezer körül már tudsz szerezni háztól
Hallod két hátsó teleszkóp bolti ára a simóba 6ezer forint egy kerék meg 13 ezer de vázat szerintem csak bontottan lehet kapni de ha boltba van akkor az nagyon drága!!!!
szerintem 5ezernél nem lehet több egy váz..talán még annyi se