Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csáó! Sztem az fel van gyorsítva mert ha megnézed hogy,hogy rángatja a gyerek a kormányt az elején mikor még nem pörgette fel,meg h h rángatja már azt a csutkát
Azta Qva ba....g ez mit pörög má te Jézus isten Fasza cucc lehet. Ja és ez a srác van fent Bikepicsen.
szerintem nincs, az megint máshogy hallatszódna
nem tom észrevettétek-e hogy fel van gyorsítva a videó eleje...
gyere fel
Felveszel?
toby92@freemail.hu
msn !
DeDeDe
Ok sztem is:) Akkor nee azt nézzétek h ez egy "bizonyiték" h kerekezik hanem egy csak egy jó video!
gabi nem kell vidi az rsedről ? (+kép? )
igen, egykerekezik. de anno abból volt vita h mondtam h széria 50es rsel ülésen ülve nem naon lehet felvenni, erre mindenki berakta az olasz agyonhegyezett gépeket h itt a bizonyíték h lehet rs 50el kerekezni blabla. közbe senki se próbált/tud vele.. (nem rsgabira céloztam) de zárjuk le ezt a témát
OkOk! Biztos neked van igazad mert én nem értek a gépekhez! De az a lényeg h egykerekezik nem? z3-nak igaza van h tud a srác én nem hiszem h megtudnám csinálni azt amit ő csinált még azzal a motorral se! Ezt a videot most találtam és gondoltam meg osztom veletek is mert multkor volt nagy vita h nem lehet 50-el kerekezni! Tuning-nak is igaza van h nem nagyon becsülik meg ezt a motort biztos vmi gazdag gyereké aztán gondolja h jővőre már ugyis másik!
ez minden csak nem amcsi haver volt nyaralni tavaly görögbe kivolt rakva egy pár hónapos injectoros runner( elektromos baja volt ) 100ért adták
ez is sztem amúgy amcsi de nem tuti, külföldön meg a motornak nincs akkora szerepe mint itt hogy olyan oda figyelést kapnak ....... egy barátom gileráját azért dobták ki olaszba mert szar volt a gyújtás, apja buszozik ő haza hozta 30at költöttek rá és azóta is tökéletes
szted ezzel az rs-sel mi lesz 5év múlva ? kidobják
pontosan arra, meg h vmi minilendkerekes gyujtás van rajta meg iszonyat jól bevan lőve a karbi. így pörögni rs-t még életembe nem láttam
szerintem ata arra gondolt hogy nem 50-es csak pl.80-as henger van benne.(én még nem láttam a videót)
bazzeg az elektromos rolleremmel is tudok egykerekezni de nem azé me ügysen bánok anem létező kuplunggal és nem is azáért mert olyan bika nagyon jó a srác egyensúlyérzéke...ennyi
Jolvan mester te tudod de sztem ez 50-es! Az tény h a hátsó lábtarton áll!
De akkor is egykerekezik
meg nézd meg, a gyerek látszik h benne van a témába, és így is hátsó lábtartón állva majdnem egyhelyből 1be kuplungal veszi fel
ha jobban meghalgatnád ez sose 50es... úgy pörög mint vmi láncfűrész
CSÁCSÁ!
Multkor volt egy "vita" h nem lehet egykerekezni egy 50-es motorral......!
Itt a bizonyiték :
http://video.google.com/videop...
mekkora a mérete egy aprilia rs 50 2003 as láncnak?
kösszke