Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért a gyári ilyen rövid? mondjuk az igaz hogy 6 ba simán bepörög ugy h már a feketében van a forszámmérö amugy olyan 110 körül megy
így most neked mit megy az RS?
érdemes ha nem crossozni akarsz vele meg stuntolni 14/41 van nekem így egész jó
ehez így ha veszel hengert, karbi is kellene. egy 21es vagy 24es
télleg áttételt érdemes változtatni?
erösebb kuplung+erősebb fötengö+arrow sportkipu
persze hogy jó. nem értem akkor most mik vannak rajta?
karbin kivül ezek mind rajt vannak csak azért kérdem h kell e még valamit cserélni ha netám nagyobb henger lesz rajta. amugy most van rajt sportkipuff (arrow),szerinted ez jo nagyobb hengerre is?
nem kötelező semmit, a gyári főtengely is simán bírja ha normális állapotba van. kuplungrugót mondjuk akkor érdemes cserélni ha már sok minden van rajta piszkálva és megcsúszik. 1700 ft egy malossi rugószett. karbi is a nagyobb teljesítmény eléréséhez szükséges. kipufogót a legelőnyösebb cserélni a hengerhez legelőször.
karbit akartam irni, bocs
ata téged kérdezlek mert láttam elég tapasztalt vagy tuning témában. Mit kell ahoz cserélni h egy nagyobb hengert elbirjon a gép?fötengö kuplung meg nagyobb katbi nem?
él és virúl. öcsémé lesz jövő tavasztól
télleg ata mi van a kis rs el?
jol néz ki ez az mx!!!
sajna még nem láttam
pécsen lax??? haverom 70es MXét oda vették meg. Nem ismerős?? Salamon Somának hívják a gyereket aki megvette
télleg lakik valaki pécs környékén?
meg kellett volna kérdeznem h 125 re mi kel? netám 190es
értelmesek lehetnek, agyoniskolázottak
jah aztmondták h 150es kell hátra
van ez így
kösz ata sokat segitettél! az apriliaszalonba nemtudták megmondani
elől 90/90 , hátul 110/80
hy!Ádám meg én is szombaton megyünk.
csá mindenki! azt szeretném kérdezni h ogy nem tudja e valaki h mekkora a gyári gumimérete a 99es rs eknek(nekem valaki 110 est rakott rá elöre 120 ast hátra)elöre is köszi