Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jól láttam én, h Gajdié sztem RS én még élőben is láttam (tuning is) nagyon jó kis gép megbízható sztem azt vedd meg segítsetek már, h azt válassza
szerintem is Rs-t kéne választanod.
helyedbe RS-t választanám
figy a te döntésed ..... Ns1 meg az Rs is jó szóval rosszul nem jársz (remélem)
Az aprilia tényleg 98.-as de 80.000.-el többe kerül amugy mindkettőt meglehet nézni a hasznaltauto.hu.-n
ott több kép is van róluk. Jó lenne ha tényleg normális hozzáfüzéseket olvashatnék mert szerdáig el kell döntenem.
ja és ez ns1, nemtom mért irtad oda h nsr 80
chrisé amúgy az rs csak hogy tudjátok
bár lehet nem amúgy az az RS 98as
félreértetted szilvi! szerintem ő akarja eladni
sztem az Aprilia igen szépek az RS-ek nem fogod megbánni amiről pedig tettél fel képet nagyon jó állapotban van. Sztem megéri
APRILIA RS 80 vagy HONDA ns1 (nsr80) mindkettő 1996-os tárcsafékes elől hátul ,6 sebességes mindkét váltó.Vízhütésesek újjak a gumik és a fékek ugyhogy igazábolcsak a tipus a különbözö és nem az állapot.
Előre is köszi.SŰRGŐS!
Köszi a segíteséget......egyébként egyik ismimnek kell én maradok az endúrónál ill. a supermotozásnál
THX
Vega! Egyetértek rsatával, az a kék rs nagyon le van strapálva, látszik rajta, meg nem tudom, hogy az hogy lehet 92es , és szivlámpás....
Nem is tudom mikortól kezdték el gyártani az rs-t de sztem biztos hogy nemolyan régen.
Szertintem is inkább érdemes egy kicsivel többet rákölteni egy mocira, de akkor venni egy jobbat, amihez nem kell hozzányulni, hogy baja van...
olcsó de épp olyan szar is, lánc tiszta rozsda látszik törődtek vele, meg hót dzsuva az egész legalább ienkor takarította vna le mielőtt felteszi
csak sztem nem lehet "92-es ez a gép amit Vega mutatott?
meg tudja nekem mondani valaki a 2002-2006 os rs ek be mien folytás van és mennyi ? Mert nekem csak 88 at megy és állítolag 100 at kéne. kössz
...jobban...
ez sokkal kobban megéri
hát szerintem egy kicsit többért tudnál egy jobbat venni.
pl.:ez
Mi a véleményetek erről a motorról?
csáó! Vkinek van vmilyen véleménye a Ceglédi Aprilia szalonról (Fanatic Motor)?
azért amikor először megláttam akkor megijedtem h van vmi baja de amint kiderült mindíg izzik még ha nem is húzom neki akkor is szokott...
nem tudtok vmi linket ahol a piaggio-mba tudnék égőt venni első lámpába?
mert katalizátoros azért izzik annyira (ha gyári kipu)