Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem meg városba zabálja a 4,5öt így tunyingosan, tegnap is kihoztam csapattam egy jót meg vettem egy crossbukót
ezek az újabb motorok szarabbul is mennek meg még sokat is esznek hát ez kész
hát nemtudom nekem nem jött be de attól még nincs harag remélem RSATA!TZR nekem is megette egyszer az 5lityót 110kmen! mondjuk igaz hogy szerpentinen mentünk meg nyélgázzal...de azért kicsit meglepődtem
hát én megnéztem a tzr-t de szerintem nem nagyobb ja és én elösször azt akartam venni, majd elmentem az apriliához és vissza se mentem a yamahához. Dehát ez is mind minden izlés kérdése.
te kicsit is írtál most olvastam robman tesztjét a boncterembe 5 literes fogyasztás... nem hülyeség az egy kicsit? nekem a kis rs eszik 4,5öt ha nyélen megy..
alacsony TZR sokkal magasabb.komolyan.ültem rajta.kiábrándultam
az új kicsi? a lófaszt kicsi
hát ha már RS akkor a régebbi fajta az új szerintem nagyon kicsi bár nem tudom milyen magas vagy...
Itt találsz tuning cuccokat rs50-re: www.italmondo.hu,Király volt Talma!
Hello valaki tud nekem mondani olyan oldalt, ahol rs 50 hez lehet taláni tuning cuccot / karbi,henger,kipuf/ előre is kössz ?!
Hááát, a régi rs ek könyebbek...
sZIA FOKA ELŐSZÖR IS NEKEM AZ A VÉLEMÉNYEM HOGY RÉGI RS-T NEM VEGYÉL!Mert azzal naon sok baj van!a végsebesség kb 90 de ha van valami tuning akkor ez csak nő a hangja hát az meg olyan mint egy 50 esé t de ez is dobtol meg kipuffrendszertől függ a véleményem kb ennyi! de a többiek biztos jobban tudják!
sziasztok egy kérdésem /kérésem / lenne hozzátok,most szándékozom rs 50-est venni tudtok véleményt mondani nekem erről a gépről?
minden érdekelne /hang,seb.,gyorsulás,hibái,kezelhetőség/ előre is köszönöm hali.



széles utat mindenkinek
Na kedves Robman te kanyarvadász mikor megyunk már motorozni szólj egyből ha kigyogyultad az agyrázkodást és akkor majd kanyart vadászunk!
Elég szar a kuplungbowdenem (már el is szakadt utánna meg húzattunk bele másik drótot, de a fő baja a karnál van a finomállítónál, majd most lesz kicserélve) lehet hogy nem rakta bele rendesen sebességbe és azért dobja ki?
nem szabadna neki nézesd meg vkivel
cs!
Nektek is szokott olyat csinálni az RS-etek, hogy gondol egyet és "kidobja" sebességből üresbe?
és ezt mért nekem írtad
Háát ezaz! De az aprilia nem adhat butított motort a TZR-be, mert semmi köze a motorgyártáshoz! + ez a nagy JAPÁN izélés, aztán semmi köze a japánoknak hozzá :D
A japán mocikhoz drágább az alkatrész mint az olaszhoz?
ugy bizony, de még mennyire
chris szombaton délben végzek a suliban utána elhozhatod a motort aztán akkorl ekapom és lesz képed
ne legyél ostoba ugyan olyan blokkvan bennük,súlyra is megegyeznek akkor meg mitől megy jobban az aprilia?hajtja a versenyszellem?
szó nincs arról hogy én úgy közlekedbnék ahogy kéne nem a gyorsasággal van a gond , nem az autókk között elmenéssel hanem a hozzáállásodda szivatod az autósokat...aha űgyes vagy meg próbára teszed a reflexeiket te bajod