Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali. aki jön a bp.i motorkiállításra az szoljon és megbeszélhetnénk egy talit. (én szombaton megyek.)
Köszi... Csak annyira voltam kiváncsi, hogy hol van :) Zsé
Adok nektek bontott rajzokat e típusokrol kép mellett kattrá! jó böngészést!
http://www.easyparts.nl/choose...
Helló Mindenki!!! Miujság erre?????
Amugy srácok kijött az rs-em egykerékre, csak tényleg ki kellett csapni a kuplungot, na de majd teszek fel képet.
De ne kezdjünk el erről beszélni....
Ja bocs ARROW
Csá razor nem tom hogy az aroww dob e vagy nem??!! Mert már alapból igy vettük Ja a hangja meg teljesen más mint a gyári ugyhogy szerintem nem csak matrica egyépként meg olyan 95 és 100 között megy!!!Mikor milyen kedve van!!!
jah és prsze újat tegyél vissza
a főtengelyen?
mert akkor le kell szedni a kuplungot aztán a két fogaskereket a főtengőről, aztán hozzáférsz a szimeringhez, kibányászod (rajtlesz hogy mekkora a mérete) majd visszateszed és kész...de ugy rakdd össze ahogyan szétszedted!
Ezt már tavaly is terjesztették, de biztos hogy nem lesz ilyen
Szia!MSNre fel tudsz jönni?
Nekem anyámék a következő jogsit sem engedik egyenlőre, h letegyem, de nem toltak ki velem!!! Most jogsi nélkül vezetem, amikor elkapom a Futurát!!!!!!!!!!!!!!! Érjen utol vki ha akar!!!! LOL
Bár mondjuk szerintem sem lesz ilyen, mert ikább folyamatosan szigorítják ezeket, de nem lenne rossz!!!!
Ilyen soha nem lesz.
Csácsá! énis úgy hallottam h B-s jogsival lehet majd 25ösöt vezetni! Remélem is!!!
Bemész a boltba... elmondod h ilyen meg oylan tömítés kell és megveszed, aztán szétszeded és látod h hova kell! vaaaagy szétszeded és csinálsz tömítést!
Helloo Ata vagy valaki kéne 1 kis műszaki segítség!!!!!!!!!! A 98-as rs 50-embe kiment az olajdekni felőli szimering. Tudja valaki hogy blokkházon belül vagy kívül helyezkedik el? +esetleg a méret???? Mellesleg szürke minarelli blokkos. előre is kösz ZSÉ
bocs AF-1 en
hú de undorító az a kipufogó az rs-en!
Akkor meg minek ragasztjátok rá????
semmi=senkit
Az a dob sose volt arrow
Sima gyári. Egy matrica sose tévesszen meg semmit, nem azt kell nézni...
Katt a nevemre... Az én AF-1-emen akkor Akra volt?
Kenya, mennyiért vetted rá azt az ARROW dobot???? A hangján mennyit javított, amúgy nagyon szép a mocid, megnéztem a képeket, egyik haveromnak is ilyen van, de az övé nagyon megy!!!
na srácok itt a jó idő nemsokára találkozhatnánk!!!???
csak tudod ki vesz újat... amúgy már szétszedtük és valszeg jó lesz
Az szopás mert az rs-be ha elbaszódik a gyújtáskapcsoló vagy beletörik a kulcs akor 30 ezer alaphangon tudom nekem is az volt de msot jobb van kinöttem az rs-t