Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cső mindenkinek!!!!! Kéne egy kis segítség!!!!! Haveromnak van egy simója és kéne bele egy váz!!!!! Szerintetek mennyi egy váz???? Bontva vagy boltból!!!! Mertha túl drága akk haverral elbizniszelem a Simóját én meg majd baszok a simoval valamit!!!! Megölni meg játszani jó lessz az rs mellé
Jah a rák egye meg itt nem tom mikor süt már ki
Itt fehér az egész égbolt
fehér!!! hihi
vannak még csodák itt is kisütött
Hy bandi te itt vagy még ha igen irj lécc ma mész ki a pályára?
Nállunk nincs beborulva de nemis süt a nap...
Olyan semilyen idő van, kicsit hideg, de én mindjárt megyek motorozni,...
Egy igazi motorost nem rettent vissza a hideg
Nálunk is söt mint az állat, de a szél is eléggé fúj ugy h nincs olyan jó idő.
De ahogy kinézek az ablakon ugy tünik mint ha lenne 25°C.
erre nem annyira:S
dane barátom én egy vmit nem értek jana 125ös motorral miért pattog az 50esek topicjába ez érdekes
tuningolva van neki máskor mondta
amugy van egy-két dolog benne!!!
Te érzed
Nem merek semmit mondani!!!félek hogy legyorsultok!!
Gyári vagy felvan tuningolva a Cr?? Mondj má valamit róla!
Itt jár a pofát*k nemhogy mennétek motorozni, 100ágra süt a nap(felénk)!!!!!!!!
na de dane oda adnám neked a cr-t de a kis ujjamat rá hogy téged az odabaszna az a motor erről ennyit de nekem mind1 mondom engem nem érdekel!!!
Te tudsz valamit , utólsó szavak nem rosszak
Ja és mikor azt a hozzá szólást irtam,akkor még nem láttam h Crossoztál is, csak azt irtad h Gyorsulgacc meg képeiden is csak azt láttam azért írtam.
jana te tiszta hülye vagy a tuning név nem arra utal ha nem ez egy kamionos név f*szfej
ha adsz motort 2 hétre hogy azért érezzem akkor elmegyek versenyre ha boldog vagy
de mind1 hagyjuk ezt a témát mindenki másba jó Jamal elhiszem tudsz pályázni!!! Jólvan na
Tuning gyere majd el velem cross versenyre és beszélünk oké???
de hát mind1 Dane ugyis lepörögne engem a full tunigos nsr-jével ja és tuning is a nevébe is benne van az ember is agyon van tuningolva meg a motorja is nem érek itt már én szart se
irigy a f*szom, most őszintén mit csinálsz a gyorsuláson ?? veszel egy motort rá költesz csomó pénzt hogy menjem egyenesbe és akkor te vagy a "király", télleg jó dolog gyorsulni mert illegálison én is szoktam de amikor mindig csak erre vered magad az az unalmas....... nézd meg jamalt vagy dadis-t ők legalább lapoján motoroznak nem egyenesen
nem gondoltam hogy ilyen kicsinyes vagy egy felnicsík miatt de ez van ..........
HALLOD MONDOM VOLTAM CROSSON IS 2szer egyszer elszáltam a cr-el egyszer meg 4.lettem!!! Faszszopó köcsög!!
Tényleg Jana az egy olyan motoros, akiből csak egy van a megyébe....
Nem ismerek más motorost, aki ilyen jól nyomja, mint ő....
Kunmadaras---- sok ember, köztük én is, be se mernék állni a hoki 50es motorommal a rajthoz...
az a lényeg a jobbakkal jóba vagyok Rsata hayabusa meg stb és a többi meg nem érdekel szarok a pofátokba kis pöcsök!!!!