Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mer ő Pro Cr 125-tel gyorsul, nem ám crossozna vagy supermotozna.
Ha gyorsulnák ink Rs 125-őt vennék, és azt pöcölgetném fel.
Tuning barátom amikor mondtad ezt a gixxer 600-at meg a 400-as ninját akkor ugy kikacagtalak és kell a faszomnak a felnicsikod hülyegyerek!!! JAmal nagy pofáddal gyere akkor el és nyomjunk egy versenyt ja és azé lettem crossversenyen 4.helyezet mert csak egyenesen tudok menni???? de egy fasz vagy Kérdezd meg busát nyomom az egykerót te fasz!!!! Ja a hondával is tudok a kawaskival is!!! amugy hagyad már magad te kemény gyerek és ha kell mellédállok simoval és lerajtollak te nyomorék!!!!!erről meg ennyit!!!de a faszom se vitatkozik veled te snkiházi ezt hivják irigységnek!!!!!
Hallod tuning, nem kötekedésnek mondom, de a tények magukért beszélnek,...
Kunmadarason eléggé ismert ember JANA, és sztem mindannyiónknál többet, és jobban tud....
Na már megint a vitatkozás....
Danii!!! Mi abbahagytuk a veszekedést erre mások kezdenek el veszekedni...
egyenesen még öreganyám is tud menni
feltudod mutatni hogy egy agyonra tuningolt géppel tudsz menni egyenesen (én se vok egy nagy pálya májer mert még csak gokart pályán voltam, de nem mondok ekkora szamárságokat)
jana te is egy 2 színű majom vagy baszod...... msnen nem is tom kimondta hogy ha ésszel motorozik vki elég lesz nekm a 400as meg minden ........ most azért vagy pipa mert nem adóm neked a felni csíkot ingyen amit én pénzért vettem pfff......
Kicsifiu hallod miven nem azé fórum hogy írjunk ide??? Ha nem teccik velem ugess be nekem te gyász!!!!!!!! na jöhet
Téged kérdezett v ki , vagy szólt hozzád egy rossz szót???
Drága Kistuning barátom!! Róllad neis beszéljünk!!! 50-es után 600-ast akarsz venni BAzz minden topicba bemegyek és ottvan Tuning 600-ast akar vagy 400-ast na hát hallod!!!!!!! Nekem ugy gondolom elég nagy tapasztalatom van már!!!! nem is nagyképüségből mondom de szóljatok ha nem igy van!!! És én most ebben az évben van 10éve hogy motorozok és most gondolkodtam egy egy Dr-z400-asba vagy faterral közösen egy 600-as gixxerről!!!!És már elég komoly eredményeket tudok felmutatni!!! És még minig elgondolkodom hogy akár egy 400-ast is vegyek temeg egy 50-es után ami megy 100-at veszel egy 600-ast hát hallod röhelyes vagy Kisfiu!!!! vegyél bazdmeg elhiszem hogy tudsz vele menni vegyél bazz aztán meg ugyjársz mint kocsiszintesi!!!!!!!44HAjrá és még te pofázol hogy miylen fogyatékos busa hogy rs-el akar egykerózni!!!!Na hát amit te beszélsz hogy 600-asod lesz az ennél 10000szer nagyobb fogyatékosság és jöhetnek a kritikák!! annak csak azt ajánlom aki azzal jön hogy mire verem magam?? Az eredméyneimre!!ottvan az adatlapon és aki azt hiszi kamu annak csak www.kunmadarasmotorsport.hu ennyi!!!!!!!!!!!!!!!
Halljátok, Május 1-jén Kunmadarason rs50 topic találkozó lesz?
Hányan leszünk? Kik jönnek?
Tombol az Rs125 láz , mindenki adja el a gépét és vegyen 25öst
Tavasszal rem nekem is az lesz
Ez az ákost rse ugye??multkor láttam az is szépen szól
Nem tudok berakni hazai képet, mivel rs50nel nem lehet egykerekezni...
De azért majd még próbálgatom....
MI egy páran a "tüzér topicból"
Erről a gyerekről bikepicsen van 25ezer kép, a neve asszem Aprilia100.
ezt az egyet nem szeretem mikor bikepicses képeket raktok be..... nézzétek meg atát ő is házi képeket rak be ti is azt rakjatok
Még egy kis móka:
egy pár kép a móka érdekében
Amugy srácok, boccs, hogy itt szivóskodok,d e gey valamit még el szeretnék mondani:
A kipufogóm, általába 10 emberből, 9nek tetszik, mert egy ilyen hoki kis 50es-en nem mindig látni ilyen nagy vastag kipufogót, na de nekem tetszik, ez a lényeg, és a hangja is jó..
De fejjezük be A MOTOROSOK NE VITATKOZZANAK, HANEM TARTSANAK ÖSSZE...
oké