Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én márbeszéltem kistuningal, ő megértette, hogy mi bajopm van az egésszel...MInd1
Én se akartamvitatkozni, csak ha már oltogatnak, akkor visszapofázok az összesnek, nem hagyommagam, én iylen vagyok...
Dani fejezük be az egészet, a te nsr50ed is biztos jó, az enyém is.. (hozzátenném az enyém biztos nem 94es, mind)
HAgyjuk ababa az egészet mert már mindenki unja...
őőő nemhiszem, mikor van az ??? Ma??
Elvileg ugy van hogy ma megyünk Pannonia Ringre mert Yeti Race van
Jóvan fejezzük be sztem is. a Motorom 94-es kb mint a te Rs-ed.
Sira23 meg legyorsul ehhez anyit tennék hozzá, hogy még jóhogy lehagy egy 125ös Crossmotorral
hiszen az van 40le.

A motor fikázást meg te kezdted el h mien régi az enyém meg ienek, én csak utánna írtam. na mind1.

Ja és Kis tuning is azt üzeni hogy ő is befejezte a vitát.
250 km szal nem naon esélyes a téma
na szerintem most már mindenki kifejtette gondolatát a témába és térjünk át másra.
KI JÖN A BP-I MOTORKIÁLLÍTÁSRA?
Nemtom mit jártatják itt egyesek a szájukat Az az rst meg nemtom h rakták így össze szürkevzá,trapézlámpa.. meg az a kipuff régóta olvasom itt a forumot csak nem írtam mostanában Rsel kerekezni pff nem gsxr ez.
elmagyarázták neked páran normálisan h nem lehet ezért meg azért te kezdtél el okoskodni h igy lehet megy ugy lehet, téma lezárva
Ata, én azt hittem te legalább értelmes ember vagy....
Figyelj az egész ugy kezdődött, hogy én szépen megkérdeztem ezt az egykerekezéses dolgot, erre NSRDANIII elkezdett kacagni, hogy ugy se lehet, meg hogy akkor csináljam....
Ennnyi, a motor fikázását azért kezdtem el, mert ő is oltogatott...
DE A MOTOROSOK KÖZT ELVILEG ÖSSZETARTÁS VAN, NEM FIKÁZZÁK OLTOGATJÁK EGYMÁST
tuninggal már megbeszéltem a dolgokat, és ő megértette...
De daninak hiába pofázok....
kicsit zavar már hogy állandóan csak a vita megy meg a fikázás!!!!!!!!!!!!!
mint a dedósok "bibíí én legyorsullak akármikor" arról beszélhetnénk h kinek a motorján mi a hányadék... de szerintem neked se sok közöd van hozzá h másnak mien szín van a motorján és te kezdted ezt az egész okoskodást.. ideje lenne már befejezni
Engem se érdekel az egész, csak szánalmasak vagytok,hogy még mindig veritek magatokat...
Dani most őszintén mondom, hogy nem 94es az rs50-em, biztoshogy nem annyi...
A te nsr50-ed hanyas évjáratú???? Nem mintha kötekednénk, de sztem egy motornál nem az évjárat számít hanem hogy hogy megy....
A motorod szinét azért fikázták, mert az a hányászöld csik az oldalán, az nagyon kemény...
Amugy biztos lepörögnél,....
Arról meg nem beszélve,hogy Sira23-nak meg ne pofázzatok,mertakár mikor be tudná szopatni a szátokat gyorsulásba...
hát ti tiszta hülyék vagytok busa tanulj egy picit mert ez nem nsr ha nem NS-1 és 1998 szóval van itt egy pár öregebb motor de nem részletezzem....... (de van itt egy pár fiatalabb rs is)
de nagyon nem is érdekel ami itt megy mert leszarom..... de nem is tudom kirakta be a képeket és itt okoskodott ha meg vmi nem tetszik vkinek akkor el lehet menni .........
Hoki szín ??? hol élsz te gyerek ? Szánalmas!!!
Hát az biztos h levernélek me a trapézlámpásakat leverem ezzel, meg a 2000utániakat is.
Az ata féle 99elötivel meg még nem gyorsultam de a te 94esedet lehuzom mint a szart.
Neked szólt valaki??
Nah meg mi egy hoki szine van annak a Honda Nsr 50-en khallod azt a képet fel se raktam volna Danee!!
Mindegy nem tépem itt a számat érteleme nincs azt hiszitek full kemények vagytok mert van egy 50-es motorotok!!
Fúúú de sok kemény ember van itt tuning te mit vered magad arra a hót halálos régi honda Ns1re nem szólva Danee szutyok Hondájáról halljátok 500 km-re laktok hajabusától de már mennétek nekifelé mi nyomorékok vagytok!!!
tuning, te is honda nsr50??,
jaj, bocs nem szóltam, megijedtem....
Halljátok, ezt nevezem emberiességnek....
Nekemáltok vagy 10en, gratulálok nektek, vagányok vagytok...
Én nem vertem magam, én nem keménykedtem az rs-emmel, dani kezdett el oltogatni, meg kacagni rajtam, hogy kérdezem az egykerekezést...
El kell mondjak nektek vmi.-t faszikáim: Keresztapám rendőr főszázados és adónyomozó.
Akkor szopatja meg a szátokat akárhol is vagytok, amikor akarja...
Nem hioszem hogy kapnék pofont, de lehetpróbálkozni,...
Dani a hondád biztos nagyon jól megy biztos levernél pörgésbe, iagazad van az enyém csak egy szar
Honda NSR 50 Legyorsulnál???
hihi
kerekezésről annyit hogy én az ns-sel akár mikor kibaszom neked a kuplungot de butiminos úton egy helyben füstöltetti a gumit ha meg nem akkor kiemeli magát picit megy aztán hopp.. és le..... de nem is nagyon izgat inkább a stoppie meg a burn out egykerózni simsonon tanulj meg aztán már egy 600ason is menni fog
Jujj de kemény jujj de kemény
Hayabusa1300 az rsed soha nincs 97es max 94es ........ de elég randa....
Hondát meg ne szidd mert pofán vág majd egy pár emberke véletlen szóval qsss
Hallod szerintem jobb ha meghúzod magad mer az ,hogy láttál képen r50 folyamatos lógatást.Attól még te azzal az okádék motorral attól me rs nem fogsz tudni ennyi
Kölünben a te trapézlámpás Rs-edet amin egy hányadék dob van, akkor huzom le gyorsulásban meg végre is mikor nem akarom
és ezt nem faszságból irom, de má gyorsultam egy kettő motorral és a tiedet biztos hogy lehuzza a Hondám
Azt én se mondtam hogy tudok egykerekezni, egy szóval sem.
De legalább egy kuplungot kitok dobni