Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=55121 nah neki van az rs 50e is őt hívd fel hátha megvan még
motor.hu-n van egy kerekseggű rs bontva eladó, neki biztos lenne csak az oldalt nem naon akarja betölteni nálam:S
Miért te mire vered magad , hogy ilyen faszságokat kérdezgecc, Rsel egykerekezni.
én sose láttam még 2Tre
mondom nem biztos hogy van!
az csak matrica te süti
Én sem rsata vok de VAN!
aha.láttál már?
nem én vok rsata de szerintem van.bár lehet hogy nincs
nincs is aprokavics 2tre...vagy tévedek?(rsatától kérdem)
Az Akrpovic kipuff rendszer mennyibe kerül, nem tudjátok, amúgy az Athena kipuff rendszerről mi a véleményetek????
Rsata, tudsz már eladó oldalidomokat??
nyilván a két motor megegyezett...(széria+kipuff) nem a te agyontuningolt CBR alázó RSedről van szó
az se mind1 h mien rs
Z3 majd tavaszal
*RSsel más ellen... (plTZR )
nincs ellenfél...gergőn kívül még senki nem gyorsult RSsel... (TZR-RS 1-0)
cső érdeklődni szeretnék a motorod iránt h milyen és az ára is érdekelne most veszek rs-t
hy SIPRIKA én is venni szeretnék rst és láttam a tied 1cer egy hirdetésen és meg teccet még nem bizti h most meg tudnám venni
1.5 honap mulva lehet de ez ártol is függ teccika moci amugy
hello érdekelne. mennyiért adod jah és ha képet tudsz akkor tegyél már fel!!! előre is köszi hali
Szép, igényes az RS-ed! Gratula!
Helló gabee 1204 !
Ha komolyan rs-t szeretnél venni az enyém eladó. (nem hirdetem sehol ha érdekel ide írj)
Gabbbbeee!!!
Nagyon jó motor, ez az rs50!!! Könnyen kezelhető, vagány, gyors, pörög kis moci.
Sokáig lehet pörgetni, de igazán 8ezertől kezd el huzni, mert kapcsol benne a szivó menmbrán.
Énis nemrég kaptam meg, de nagyon szeretme, mert minden tulajdonsága nagyon jó, és a kényelemrőlmég nem is beszéltem.
2 személlyel is repül mint állat
50es-be nincs ellenfél egy iylen mocival, hidd el nem fogod megbánni....
Amugy nem baj, ha megkérdezném hogy mennyit szánsz rá???
Nekem az a véleményem: NAGYON JÓ MOTOR ha veszel egyet, nem fogod megbánni!