Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

97es
1.mintha a te épriliád fiatalabb lenne...
2.tényleg már k"rvára@ unalmas ez az egész...menj ki csináld meg, rakd föl ide oszt majd megtapsolunk...
Te egy akkora fasz vagy, hogy az már fáj bazmeg!!
Köszi Márk, rendes vagy....
Hallod Dani, te most mire vered magad????
Elsőnek nem mertem megcsinálni, mert azért félti az ember a mociját,...
De ha már a szidásnál tartunk, akkor te majd biztos megcsinálod a 65éves honda kis szarodon...
Hajrá...
De nem tom milenne ha mi összekerülnénk, kis hoki pöcs vagy az államig se érsz, amint a képeken látom...
De azért csak szidjad itt a népet, igazad van...
de te nem is állitod égre földre h megcsinálod egyből meg nem is hordod le a másikat....
Danee! képzeld én sem hiszem, hogy megtudom csinálni. na és akkor mi van? szerintem te se tudod úgy, hogy inkább ne azzal foglalkozz, hogy ki nem tud egykerekezni.
Még ezt se tod megcsinálni h kidobod a kuplungot és még te szidtál engem hogy : szarházi, kis hoki pöcs , meg ilyen. Na ennyi vagy Faszszopó gyerek.
Hi all!
Eladó a robogóm, akit érdekel az nézze meg itt !!! 50es gyorsasági csere érdekel, ráfizetnék!! Az ár alkuképes, írj és megegyezünk! msn: maf_fia_@hotmail.com
Cső mindenki!!!
Nem igazán mertem kicsapni a kuplungot, de azért próbálgattam.
Csak megrántott, megindult, de nem jött ki egykerékre...
Cső mindenki!!!!
RSATA!!! Ma megyek a motorért, mert készen van. Megpróbálom az egykerekezést, és majd beszámolok hogy mi történt...
üdv.
jah igaz...pedig az enyim is 115 kg (kerekseggű)+ én az már 205 kg
mentem multkor kerekseggű rsel teljesen más a súlyelosztása tényleg könnyebben jön sokkal kerékre mint a régebbiek, én az enyémmel így 70esen tudok csak 50esen nem tudtam felvenni
egyébként simán lehet 50-es Rs-el egykerekezni...kuplung ki, megránt az eleje, közben h.féken a láb...de ehhez gyakorlat kell.
Próbáltam én is a mocimat, kis kuplungos gázrántással, és már fennt is volt az eleje, csak az a gondom hogy ilyenben nincs gyakorlatom, meghát nemakarom összetörni az idomokat
Én teljesen TZRes vagyok! Hát TZRem van teee!! te süti

Jó hogy TZRes vok!!
na látod...valahol a gyomrod legmélyén azért te is TZRes vagy
Ne idegeskedj! nyugi van

Z3 igazad van :D:D
olvasgatok visszafele...nem nagyon értem miért kell osztani az embereket állandóan...
kérdezni kérdezhet akárki még ha hülyeséget is, de miértelme annak hogy le kell szólni?!...
semmi
tudod hogy van ez TZRes TZRes-t nem oszt mer az végkép csúnya dolog
Z3 most brutálul beszóltál
Ez a "Süti" ez kemény volt! Ez tetszett
Dani tudtam, hogy kuplunggal kell,d e ind1, csak megkérdeztem...
kuplungal se nagyon
Hát Te írtad hogy akk holnap kimész és kiprobálod, meg te kérdezted hogy hogyan lehetne.
De ha olyan profi lennél tudnád hogy gázra nem fog kijönni soha, csak kuplungal tod megemelni, akkor meg minek kérdezösködsz hülyeségeket?
Sziasztok!
Bocsi hogy csak most írok, de elég ritkát vagyok fent mostanában melóznom kell.
A motoromról van fent elég sok kép az adataimnál és még raktam fel párat.
97"-es évjáratú tuning mentes 260 e-ért adnám.
Pár hónapja lett szinterezve a váz,a felni és még pár alkatrész. Néhány hete kapott egy új kuplungot és új aksit, olajcserét,fékbetéteket, fékolajat, hűtővizet, első kerék csapágyakat.
Danee!!!
Én nem verem magam, csak egy kérdést tettem fel a többieknek az egykerekezésről...
De te vered itt magadat nekem, hogy akkor menjek és egykerekezeek az rs-emmel...
Csak gratulálni tudok neked....
Amugy Dani biztos igazad van, nem lehet rs50-el egykerekezni:


Hihi, gratulálhatsz magadnak te szarházi, kis hoki pöcs vagy és leállsz itt kötekedni...