Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az elmélet technikai része butafiam
sziasztok az lenne a kérdésem hogy nektek mi a véleményetek összeségébe az aprilia rs 50-esekről ???? most egy rs szeretnék venni és ki szeretném a véleményeteket kérni ..... remélem tudtok segíteni!!!! hellosztok
ha te egy képről megtanulsz kerekeznoi akkor gratula
hy!a technikai része már megvan irány az utca
fúú a kis kx az komoly gép én is szoktam ütni egyet 4be gázra simán felszoktam venni:D
arrra én is rájövök h rs 50 e vagy 125 hengerre gondoltam gyerekik



Tesóm 80-as Kx-ével alig tudtam megtanulni egykerekezni
pedig az már könnyü motor!!!
Az tényleg 50-es, mert én is néztem a videót, és kurva jól tud kerekezni a gyerek, majd megkeresem, aztán belinkelem!
Dani, amugy mit vered itt magad???
Én azt kérdeztem, hogy lehet-e egykerekezni egy rs50-nel...és jöttek rá a válaszok
Én egy szóval se mondtam, hogy tudok egykerekezni, csak azt hogy szerintem meg fogom próbálni...
De mit nagyképüsködöl...????
Te ugatsz????
Onnan tudom okostojás, hogy az ülés alatt van akipufogó...
onnan utdom hogy az rs50-nek(2006)jellegzetessége az ülés alatti kipufogó.na jó elvihették volna 1 125-ösnek is az ülés alatt de azért odébbvinni az egészet nem kis feladat.
más áttétel, meg ki tudja mi van a szivébe...
kis tárcsa,más lengővilla...
jól van okostojás honnan tudod a képről h 50es ?
Ilyen elvan HarleyDavidsonnal is lehet van róla vidi is
Max csak anyi hogy a 100000 harleysből megtudja csinálni 1
Jó akkor majd probáld ki tieddel hogy menyit tudsz
Amugy a hitetlenek kedvéért:
Nem lehet rs50-nel egykerekezni, mi???
a kis rs el nehéz mert orrnehéz
Z3, te már egykerekeztél a tzr-eddel????
hi. szerintem lehet egykerekezni rs-sel mivel már láttam egy-két videót amin megcsinálják.
Gergővel beszélj a TZR topicból ő kerekezett TZRrel
Jó azért más egy simsonnal egykerekezni mnit Rs50el , súly/súlyelósztás???
Most azt én is megtom h kidobom a kuplungot aztá megugrik az eleje de sok értelme nincs, aki egykerekezni akar 50essel hosszan és sokat , hát az ne RS-el akarjón :D, amugy csak probálja ki mindenki abból rossz nem származik
Rx50nel egykerekezni még nem láttam embert Van videotok róla???
Én amugy láttam videót ahol kijött az rs egykerékre de nem sokáig...
De amugy ha már valakinek kijön egykerékre onnantól már csak tudás, megérzékkérdése az egész hogy végig tud-e menni az utcába ugy dani... sztem...
Na én ki fogom próbálni, majd leirom hogy mi történt
semmi se lehetetlen pl rx el is lehet, simson is 50es dani:D
Jézuuusom, 50es-el nem lehet egykerekezni fogjátok már fel, ti sztem arra gonldotok h kidobjátok a kuplungot és megemeli az elejét mert azt meglehet csinálni de hogy végigmész az utcán egykeréken ugy hogy lábad fentvan az lehetetlen