Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én motorom 130.000 Ft-ba került, meg újonnan vettem bele egy 70-es tuning hengert 42.500 Ft-ért, ded még elég sokat költhetek rá!
én is castrol r2-est használok, nekem azt is ajánlották az apriliánál.
tökéletes.
Nagyon szép a motorod Frenk, mennyiért vetted!?
aha remélem jó lessz az olaj mikor lessz már jó idő
én castrol r2-őt.ha olyan 3000ft körül vetted akkor bittos jó
Szia!Én Bács-Kiskun megyében lakom!Lenne 1 kérdésem!Ti milyen motorolajat használtok a mociba? ÉnAgip moto speed 2t-használok.szerintetek ez jó bele?
Szia!Véletlenül nem Békásmegyer-Budakalász-Pomáz közelében laksz?mert láttam egy srácot RSsel motorozgatni a cora parkolójában,ugyan ilyen rs volt mint a tiéd.egyébbként gratula
Sziasztok!Rs50 videók
Itt is találtok rs50 videókat.!Üdvözlök minden rs50-tulajdonost! Nemrég vettem én is egy ilyen gépedt(1 hónapja),és nagyon tetszik!
A google.co.hu-ra írd be,hogy Aprilia Rs 50 video download, és majd a 2. oldalon a 3.ra menny rá van egy csomó rs 50-es videó, vagy már nézted őket!? Amúgy a kamerát hova rakjam?
majd talán nyáron elkérek egy kamerát és a 125el csinálok egy gyors on boardot a városba
Mármint a motorom.
Én majd rakok fel a videót, csak most rossz, majd kedden lesz kész!
nem vesz a fényképezőm hangot a vidihez am meg csak lefikáznák...
És jó hangja van, amúgy az rs-edről miért nem raksz fel videót?
na akkor ezt megbeszeltuk.tovabbi szep vasarnapot mindenkinek.
giannelli
Lorus, szerintem jó a motorod!
akar a bánat több oldalas veszekedést
Oké, majd körülnézek, nincs sok lóvém! A tiedén milyen kipuff renszer van?
mar mondtam h nem en tettem ra.eloszor en is le akartam szedni csak aztan megszoktam es rajtahagytam.na mind1.ebbol "sajnos" nem lesz tobb oldalas veszekedes mert hat nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.
köszi, rendszert vegyél rá először. malossi szettbe a 21es karbi csonkal 29ezer ft
azt csinálsz vele amit akarsz, ez az én véleményem volt. am nem rossz az a trapézlámpa nemtom mért kell így összegányolni
Egy 21-es karbi kb. mennyibe kerül! Mert az enyébe 70-es henger van, aztán ami benn van karbi az kicsi, és alig megy a motorom, jó, még csak 80-nal mentem vele, de szerintem 90-95-nél többet nem megy! Meg a hangja is igen szer, ha csak egy sportdobot veszek mégis mennyivel lesz jobb hangja kb.??
Fasza motorjaid vannak!