Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

haaaaaaaaaaaahhhhhhhhhóóóóóóóóóóóóóóóóóóó Z3!!!!!
Neked amugy sikerült?
Hogy csináljam hogy jólegyen????
nem jön fel szal nem kell félni h hátraess
CSő Z3!!!
Köszi!!! Rég beszéltünk??? Miujs?
És amugy mivan ha hátraesek vagy hogy csináljam hogy jó legyen???
Írj gyorsan!!!
kuplungbe moor felpörög 9000nél kienged.és vigyázz hátra ne ess.(kuplung hirtelen ki)
Mondja már meg nekem légyszives valaki, hogy hogy lehet rs50-nel egykerekezni????
nekem sokan mondták, hogy nem lehet, de akkor kérdezem én, a simóval, hogy lehet...????
Szevasztok emberek...
Gyaaaaaa, jó sokat beszéltetek, meg jó sok történés volt itt ameddig nem irtam...
Amugy az enyémen is sötét plexi van, nekem tetszik, csak 100 fölött nem nagyon huzódok be mögé, mert nem látok át rajta...
Aha,nekem sem teszik ez a sötétített plexi...(így vettem)Szerintem veszek átlátszót.Interneten ,merre lehet ilyet rendelni?
jah semmi megnéztem a képet am nemtom mért kell egy ien szép állapotú és 9000 km-s motoron lecserélni a plexit
milyen gumi van rajta és mien állapotba?
A motort 260.000ft-ért vettem.Teljessen gyári nem modosított és 9653km van benne.
nincs mit, írj nyugodtan ha vmi kérdésed van
köszi mostmár lépek szunyálni korán kelek
meg h a váltó rendesen kapcsol e
a hátsó teló az öregebb gépeknél megadja magát kiengedi az összes olajat nem lehet javíttatni. egyéb dolgokat nézd majd: blokkhang,lánc lánckerekek, gumik, műszerek, lengéscsillapítok, váz nincs e repedve heggesztve, meg persze az igaz évjáratra, 95 előtti trapézlámpás a 95 utáni szívlámpás.
most tájékozódóm a keresőben ugy nézem kb 2-250 pénz körül vannak.tudsz esetleg valami tipushibát amit nézni kell
a fecskefarkú a 99 előtti
köszi. majd keritek eggyet amire ráülhet kiprobizni.
akkor a 99előtti RS 50ről leér neki
A TZR röl nem ér le a lába 161cm
Bocsi igazad van elütöttem RS 50
évjáratfüggő a 99 előttiek alacsonyabbak.... hány cm magas a lányod?
Szia!SR az a robogó.RSre gondolsz?A TZRnek 815mm az ülésmagassága,ültem RSen az se lehet sokkal magasabb
Sziasztok Apriliások .Segitsetek légyszi a lányom szeretne egy Sr 50es mocit 2002-től évjárat.nagyon érdekelne hogy mennyi a gyárilag megadott ülésmagasság.Mert lehet hogy lesem ér a lába rólla .És akkor nemnyert. Köszi
érdekes ez mikor az aprilia IP-t vagy Agip-ot ajánlott bele (nem a szalonra gondoltam) én 510es Motul-t használok