Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó, lehet, hogy igazatok van és 99-es, nem vitatkozom senkivel, amúgy ennek van forgalmija!
Köszi!

Én valami olyasmit olvastam az aprilia honlapon, hogy ez a Bruno Casanova nem gyári pilóta volt, és értékelhető eredményt ért el, azért jött ki a 4-es is... MEgjegyzem én 6-ost 125 -ösbe csak nagykörlámpásat láttam, 50-esbe meg kiskörlámpásat egyáltalán nem, semilyen festéssel.
Af1eket annyira nem vágom, de 89be 6os számmal jöttek ki ezt tudtam meg
így most nemtok semmit mondani róla de utánanézek... nekem is majdnem ugyanilyen AF1em lett csak 50esbe
Ha ennyire képbe vagy, nem tudsz valami bővebbet mondani erről az AF-1 fényezésről? Azt tudom, hogy Loris Reggiali ment a 6-os rajtszámmal, Bruno Casanova a 4-essel "88 ban, de sajnos semmi közelebbit :(
98ban voltak a Rossi Replicák, Tetsuya Harada Replicák (mint az RS 125öm) és Chesterfieldet is adtak ki 98ban is
99ben ez a 2 festés jött ki, az lehet h 98 10.23.án rakták össze mivel akkor már megvoltak a 99es tervek h mienek lesznek de csak 99ben kerültek szalonba :
ok felőlem lehet 96os is rádhagyom... de a 98asok ezüst vázasok és fecskefarkúak mindenki nagyon jól tudja h 99től jött a változás ami fekete-piros fényezéssel jött ki Racing felirattal az oldalán
arra nem gondoltal h az csak az uzembe helyezés?meg lehet hulye vok de 50esnek forgalmi?
A forgalmi könyv csak nem téved!
Figyu, az én motorom, és tényleg 98-as, pontosabban 98.10.23-ai!!!!
ezt nem tudtam kihagyni de az a ritka mikor az ember a mociját öregebbnek tudja
valaki nem tudna képeket adni az új rs-ről?(nem bikepics)mert azt már végignéztem
Úgy birom ilyenkor, amikor kioktatod az embereket, h milyen évjáratú a moci!! Engem is mindig kioktattál!! Ami nem rosz dolog, mertt mindig tanulok belőle, bár azóta sem tom, h akkor valójában hanyas is!!
?????
Már megint!! Csalódtam volna, ha nem!!!!!!
és ez neked mióta 98as RS???
Itt a mocim, valami ilyesmi kéne, mert ez eléggé rossz állapotban van, meg a másik oldalon levan törve darab, meg ezen az oldalon is!
Ha esetleg látsz eladó oldalidomokat, 98-as évjáratú rs-re, persze olyat ami nem karcos, nincs letörve belöle semmi, akkor hozhatnál, amúgy mégis mennyiért mennek az oldalidomok, tudom, hogy nagyon ritkán lehet szerezni őket, de nekem kéne!
szerintem ha ránézel a kipufogóra akkor egyből látod.mert az 50-es rsnek az ülés alatt van elvezetve a 125-ösnek meg normál a kerék mellett(hogy szakkifejezéssekkel éljek:D)
jaja igazad van ata én láttam már uj rs-t 125-be már vezettem is de 50-be még csak ültem rajta!!
egy szóval nem mondtam h ugyanolyan nagy dög mint a 125ös de közel olyan...! a villaszár is elég vastag, főleg h fordított telót kapott a 06os
én 2006os RS 50ről beszélek... láttál már élőbe 2006os rs 50-t???
Hello mindenkinek!!! MEgyek ki olaszországba április elején és hozok be apriliához alkatrészeket olcsón és minőségit!!! Akinek kell vegyen fel msn-re vagy szóljon a 06303662187-es telefonszámon!!!!
De most nincs igazam jana???