Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na atta ez megmondták:
Ata te ezeket honnan veszed?
Hát az rs125 az sokkal testesebb mint az rs50. Amugy innen lehet megkülönböztetni a kettőt. Habár engem pár hónapja megállított a rendőr és kérte a jogsit, személyit, odaadom neki, erre azt mondta , hogy ez a motor nem 50es.
Fél óráig ott vitatkoztam vele, végül felírt kpm vizsgára
A nyomorék....
Akkor fog nagyott koppani amikor tényleg meglátják, hogy 50es
HÍello lujika nemnagyon hajtottam a dt-t mert inkább a hondával kroszoztam szinte csak tankolni jártam vele!! utazója 75-80 körül van!!
virsli kerekek elöl 110es hátul 130 rs 125nek elől 110es hátul 150 szal nem olyan virsli az... sőőőőttt amúgy nem ugyanúgy néz ki az uj rs 125 és 50, és az 50es is kibaszott nagy dög lett
Igen igazad van!
Amugy a használtmociról annyi a véleményem , hogy figyeljtek!!!
Vegyük például az új rs125 öt- 1.300.000 Ft (nem szeretném megsérteni az rs125ösöket, nekem is tetszik, nem arról van szó)
Csak ha már nekem lenne 1.300.000 Ft-om akkor nem egy 125ös mocit vennék, hanem például 1.200.000ért egy 2003as ailg használ t 750es GSx-r-t
De most nincs igazam...???
Amugy az új mocinak egy hátránya van, meg kocsiba is:
2-3 év alatt anyit veszít az árából, hogy az ember utána gondolja csak át, hogy érdenmes volt-e anniyt kiadni érte, amikor pár év mulva már sokkal kevesebbet ér
amúgy meg minden 50-esen "kis hoki" kerék van gyárilag.
tudom hogy már elég régi az a komment amire most válaszolok de szerintem 1 új motor azért jobb mert annak tudod hogy te vagy az első tulaja megvan róla minden papír meg tudod hogy nincs széthajtva.meg ködös előélete sincs.ezzel nem akarom azt mondani hogy ne vegyél használt motort.mert nem mindenkinek adatik meg az a lehetőség hogy 800E forintos motort kapjon,vegyen de azért mégis csak jobb szerintem...
azon a hulladék szar vacak törött piaggion is polini matrica volt amin én tanultam vezetni (jogsihozugye)
Jaj, emberek!! Jó sok minden történt ameddig nem jártam erre
Én se cserélnék le egy 2006os rs-t egy régebbire ez magától érthetődik.
Szerintem amugy szép az új rs, de csak 125-be. Tudom ugyan ugy néz ki, csak az új rs 50 az kis hoki, vékony, virsli kerekekkel. Az új rs125 az már vaskos, meg izmosabbnak tűnik.
De ezzel nem szeretnék megbántani senkit,...
Mizu janaboy???
1általán 50-es a mocid?? Láttam rajta a Pollini matricát...
Hát igen janaboy faterom is ezen a véleményen van... Jó is a dt, tetszik is de a tzr és az rs is naon tetszik . Egyébként mikor vetted a motorod, mennyire hajtottad eddig és mennyi az utazója??
lényeg hogy Ninja van!!!!!!! imádlak és a ninját is leis mentettem a képet!!!!!!
Köszönöm!! Be fogom pótolni, megígérem!!
Hát ezek nagyon jók (bár gixert nem találtam köztük )
Na meg két karikatúra!! Ki sem maradhatnának a sorból!!
a dt sokkal jobb határba is megálja a helyét és végre de gyorsulásra is jobban megy!!
azta
Ezek is!!
Az uncsi suli!!!
ja és szerintem a tzr valamivel rosszabb mivel a lóereje sem jobb mint az rs-é.
hi. nekem 06-os rs-em van és én soha nem cserélném le egy régire, már bocs! De izlések és pofonok néha jó nagyok.
Sajna faterom miatt csak új motort kaphatok ...Meg van róla győződve h a használt 50 ccm-es motorok 90%-a szét van hajtva . Elhihetitek ha én választhatnék akkor vennék 1 gyönyörűszép chesterfieldes RS-t... No de e van. 1ébként a dt is szóba jöhet supermoto változatban. DT és TZR erőforrás között sok különbség van??
ez igyis van a 98-as és az elöttiek a legjobb rs-ek!!
én úgy tudom a 98" előttiek meg a 98" as megy a legjobban
Hát biztos, én ezt hallottam...
Én is verem az 50eseket általába...
Jó kis gépek ezek az rs-ek
Csak az ujjak mindig le vannak butitva vagy ilyesmi, de egy két óvintézkedés aztán azok is szaggatnak...
A tzr-ekbe sztem kurva gyenge moci van gyárilag mennek 85öt