Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez szép szó beszéd de a fele igaz csak ugyanis gpr motor van benne az pedig a robogó magazin szerint erősebb mint a tzr ... 95 azért volt a vége mert a gyári áttét nem enged többet de a tzr-eknek sem nekem 115-öt megy és gyorsulásban veri az 50-eseket a gpr-el van versenyben
Valamennyire igazad van, nekem 98.10.26.-ai a motorom, 70 tuninghenger van benn, amit 3 hete vettem, be is járattam ahogy kell, de 90-nél többet nem megy, de ha nagyobb karbit vennék bele akkor már jobban menne, de viszont jól gyorsul!
nekem van egy uj dt 50-em azt vedd meg!! Lujika
CSő!!!
Nem szeretném megbántani az uj rs50-eseket, de én azt hallottam, hogy az uj rs-ek nem mennek annyira végre se meg gyorsulásra se, mint az elődjei. Az én rs-em például 105-110 et megy, ugy, hogy alap gyári 50es, semmi tuninggal Az uj rs-ek nek, én 90-95ös végsebességet hallottam
Én nem tudom pontosan, csak ezt hallottam.
A tzr az kurva szép moci, az egyik kedvenc 50es-em, de nekem is van egy havernak tzr-je, uj, és akkor hagyom ott amikor akarom, mert ezek a tzr-ek se mennek nagyon De ezt nem nagyképüségből mondom...
HI!
Arra lennék kiváncsi hogy az új RS 50-nek mennyi a végsebessége, az utazósebessége és h mennyire marad el gyorsulás terén az új TZR-től?
Előre is köszönöm a válaszokat!
van de túl ritkán vagyok fenn ahhoz, hogy megérje neked engem felvenni :)
a mailcímem megadhatom, oda írhatsz ,arra válaszolok is..
hm????????
Na az fasza, hát nem hiába: aprilia
Az enyém is ahhoz képest nagyon megy: 105-110et mentem vele, ugy hogy alap gyáéri 50es
Azért tényleg ennyi idősen befoghatom a számat egy ilyen mocival, de tényleg elégedett vagyok vele.
Nagyon kiváncsi vagyok egy ilyen 125ös-re hogy tényleg olyan nagy különbség van az 50es. és e között???
Habár keresztapám yamaháját vezettem már sokszor(ott van a képeim közt)
Na az is megy mint állat, csak az ugye már 600as sporttúra moci
Van msn-ed?
Hát viszonyítás kérdése minden. 14-5 évesen a fél kezem odaadtam volna egy Rs50ért :) vagy akár egy SR50ért :)
De ha belegondolsz, itt az oldalon is bőven találsz olyanokat akik az "én koromban" már sokkal nagyobb géppel virítanak. De egyenlőre nem vágyok nagyobbra, ezzel a "kicsivel" gyűjtöm a soksok rutint, meg próbálok túlélni :)
Amúgy, röviden tömören az új RS:
- Király, nagyon jól megy
- Gyönyörű, csodaszép (nem véletlen nyert 2006ban motor-formatervezési díjat)
- IMÁDOM :))
Köszi....
Csak például tudom hogy viccelt MR. HAyabusa is csak azért szerintem tisztelhetne annyira, hogy látja hogy engem is igy hivnak és élek-halok a busáért....
Bocsi, lehet az irigység szólt belőlem, mert ennyi idősen iylen kategóriába álmaim mocija az uj rs125
Gratula hozzá, és még1szer bocsi
Hogy megy? Milyen moci?
nyugimá, ez olyanféle "beavatás"... nem kell magadra venni, én sem azért cseszegettelek mert bajom van veled, vagy bármi, hanem mert segítettek már, csak nem olvastad el, aztán meg beírtad hogy mér" nem segítenek
attól hogy neked 50es RSed van nem vagy kevesebb attól akinek 1000RSVje van, ezt jegyezd meg! nem ettől leszel valaki!
Igazad van, bocsi, nem ismerlek. De akkor se kéne itt izélni...
De látod már faszoskodsz egyből, hogy fasz vagyok,meg hogy kcsi az agyam
Namind1 hagyjuk, nem akartam verni magam, mert ugye mire verjem, van egy kis rs50, én elbujhatok...
De ez is mind1
Bocsi, ha vergődtem, csak nagyon ugy tünt, hogy ti is azt csináljátok...
azért mert új RSem van dögöljek meg?
tudod teszek is érte valamit, elég keményen tanulok az egyetemen (elég jó eredményekkel), és mellette dolgozom. ahelyett hogy sajnáltatod magad inkább olvasd el amit Z3 írt...
épp ez az, hogy TE vered magad itt, ha tudnál olvasni, és szavakat felfogni azzal a picire szűkült kis iditóa fasz agyaddal, akkor LÁTHATNÁD, hogy Z3 leírta a megoldást. Ennél többet nem segíthetünk Neked!
A hayabusa blokkos dolog meg jól tudod hogy vicc volt, abból is a legártalmatlanabb.
Jah, és nagyon vagány vagy, hogy vergődsz itt 19 éves létedre egy 16 évesnek...
Gratulálni tudok neked...
Tyt!!!
Te most mit szólsz bele az egészbe...???
Most ők keztek el szivatni, hogy tegyek hayabusa blokkot a mocimba, hehe... kurva vicces.
Amugy meg mindenki nagyon jól tudja hogy a kedvenc mocim a busa,erre egy busás szopat itt engem???
Te meg mit vered magad? Van egy új rs 125, mert pénzes csávó vagy???
És verni kell magad? Ki szólt hozzád?
bazz inkább nézznél körül,leírtam neked
szívem szerint énis baszakodnék egy Hayabusa nevű emberrel,akinek RS50ese van...
Kapjátok akkor be, ha csak szopózni tudtok...
Most engem szopattok itt a tuningolással?
Én a fogaskereket kérdeztem hátulra...
hmmm?????
Mr.Hayabusa téged msnen ha el lehet érni vegyél már fel
ne légy hülye busa blokkhoz is hozzá igazítod a kipuffot meg mindent oszt kész
Hellosztok, lenne egy olyan kérdésem, hogy nem-e tudtok esetleg olyan oldalt, ahonnét lehetne rendelni Rs50-hez oldalidomokat,mert külföldön vettünk egyet, de jó nagy darabok le vannak belőle tőrve, és engem ez nagyon idegesít! ja, és ha csak egy sport végdobot rakok rá akkor, jobb lesz a hangja?
Ez nem köcsögség!!!Hanem jótanács!!!
de köcsögok vagytok még busa blokk.lol.hát vannak jó 70-es 80-as hengerek de ahhoz hozzá kell igazítani karbit kipufogót is.ha azt akarod hogy jó menjen.legalábbis én úgy tudom.