Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sehol nem lehet ra venni mivel helye sincs neki
Hali! Nem tudjátok, nem lehet-e valahol RS 50-re, az egylengőkarosra, bukógombát venni?
Mióta megvan már egyszer elborult, meg egyszer kiugrott elém egy kutya az árokból
nah felrakták a 14-es fogaskereket...
szembe széllel 115-öt ment a motor de olyan 118-120-at még menne
a gyorsulásból annyit veszített hogyha nem tudtam volna h más az áttét nem vettem volna észre a külömbséget
Valaki nem tud nekem használt kipufot rs 50-re sport kipuf kellene jó állapotú!!!
Csáó mindenkinek! Egyik jó haverom most akarja eladni a 2005-ös rs-ét. Jó állapotban van, full gyári a gép.
kullaizoil@t-online.hu ez az e-mail címe meg az msn címe is! 550.000 ft-ért árulja!
Sziasztok! Haverom (Töki) felrakta a motorom (RS 50-em) ide, mert elszeretném adni! Nagyon jó állapptban van, teljesen gyári, 2005-ös nemtom hanyadik havi most hirtelen, de még nincs két éves. Nagyon jól megy és imádom ,de szeretnék 125-öst és ezért szeretném eladni. Megvan minden papírja (szervízkönyv, törzskönyv, használati útmutató, pótkulcs, minden). Én vagyok az első tulajdonosa, ha érdekel valakit hívjon: 30/35-40-007 vagy írjon e-mailt: kullaizoil@t-online.hu!
az enyém is 90 körül megy a 11-essel
,.......................... nekem még a 11-es van rajta neki meg már a 14-es nekem a héten rakják fel ha jó idő lesz.......
hi. az enyém meg egyenlőre csak 90 körül megy
és az hogy lehet hogy a tied meg 100-at megy az meg 116-ot? nem minden rs-en ugyanakkora lánckerék?
majd ha jó idő lesz csinálunk valószínű holnap már felrakják a 14-es lánckereket előre...
haveromnak ugyanilyen rs-e van neki gyárilag 14-essel 116-ot ment:Dvele
robman akkor a karbin is változtattál?azt nem is tuttam.de én olyan videót szeretnék ami normális onboard(látszik a műszerfal meg az út is lehetőleg).végülis mind1 csak rs-es legyen!!!!!!!
XD na lassan én is meek aludni. kibasztak velünk utolsó órába írunk matek tz-t
én még csak félig:D
kihalt a forum (mivan mindenki alszik)
amikor a videó készült még 70-es fúvóka volt benne (mostmár 95-ös van benne)
meg teljesen gyári volt és még a tudásom se volt határtalan bár most se az de azóta sokat tanultam
tavasszal készül újhttp://www.sportmotor.hu/motoros_videok/speed/?vi=12468&t=s peed#cm
robman vagy valaki töltsön má fel videót az rs-éről a "06-os lenne a legjobb de jó a régebbi is.mind1 hogy onboard vagy akármi csak ne ilyen gagyiszar legyen amit mostanába feltöltenek.
Kösz szépen az információt.
Szóval akkor vmivel talán jobb az rs.Kösz!
meg az idomok tényleg másak, meg az AF1 nek nem 3 küllős felnije van.
nem ugyanaz a blokkja, af1be AM345öst és rv6os blokkot szereltek, az RSekbe eleinte AM345 95 után meg jött az AM6 majd 2005töl a derbi blokk
Aham!
Én úgy tudtam, h ugyan az a 2-nek a blokkja, csak 1-2 idom más rajta nem?
Jobb Sokkal jobban megy meg nem olyan szét hullos mint általában az af1ek (af1 tulajok nem meg sértődni)Jobban néz ki.
Sziasztok!
Az Rs, jobb mint az Af1?
HA jobb, akkor miben?
Választ előre is kösszi!
Hello!
hellosztok van vkinek km óra spirála? nekem 50-enes sr-re kéne de sztem ugyanaz
Megéri én most veszek tavaszal RS-t lekopogom Sokkal szebb és jobban megy mint 99 utáni én a szívlámpásat imádom naon de vszinű csak extremam lesz de nekem az is naon jó