Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olaszmeló! a kipuffod 50-esra való vagy 75-ösre?
Csáó all, motoroztam má ma , meg multkór is mikor 20 fok volt Olyan érzésem volt mnit ha szeptemberbe motoroznák vagy mint ha nyár lenne, NSr-en kesztyű nélkül, nyitott plexivel tökre jó volt nem is fáztam De ma azért má hidegebb volt
a hűtőbe mennyi víz maradt? töltsd fel ugy nézd meg h melegszik e még
úgy értem h ami be van karikázva
Ami van a képen csavar az alig volt meghúzva és ki volt folyva a hűtővíz már rá votl száradva. Lehet h ez volt az oka annak h nagyon melegedett??
gyere már föl msn-re
Csáó! már igen csak elkéne hozni! végülis csak az elektronikát kellet megcsinálni. 2004-es hát msot uj henger van rajta még bejáratós. vannak fent az adatlapomon képek. amugy az 50-es hengerrel meg giannelli kipufogóval 115-öt simán vitte. Most az uj hengerrel 12 Le de az valós adat!!!
nem kell nagyon megtépni de ne is legyen laza
olaszmeló a te rs-ed hanyas évjáratú és menniyt meg?meg kb. hány lóerős?és a simson össze van má rakva?
Csáó! Nem tudja vki h mennyire kell meghúzni a hengerfejnél azt a 4 csavart? (Nm)
Értem és köszi szépen a segítséget!!!
Szerintem élveznéd! Ha meg nem, akkor eladod, és felejtsd el a motorokat! Mert ha a piciben nem leled örömöd, akkor kár továb pocsékolnod az időd/türelmed/pénzed, ez nem a te világod! Jó, biztos nem megy úgy, mint a a125-ös... De hogy döntögetni lehet vele, az tuti! Max a sebesség nem akkora, így legalább biztonságosabb :D
ha kivülröl néznéd akkor élveznéd mert gyönyörű de amugy nem hiszem h élveznéd egy 125ös után
Köszi a segítséget de szerinted élvezném a 125 után???
ha van rá kereted...én megvenném az új RSt mert nagyon szép, kinézetre ver minden ilyesmi kisebb sportmocit...
Sziasztok!!!Én még most akarok venni egy új Rs50-t de nem vok benne biztos h jó döntés-e???Ti megbántátok vagy nem???És nem tom hogy mit tegyek mert van egy 125-ös sportmocim 50es papirokkal de megtetszett az Rs és szerintetek megéri áttérni az 50re???
nem találtam rajta + de mindegy majd próbálkozok amúgy+kösz
Kösz a kérdést alacsony fordulaton egy kicsit gyengébb de úgy kb 5000 felett semmi különbség
de megéri mert a hangja gyönyörű
Ha-ha köszi hogy égecc de mellesleg ANETT MÖGÖTTEM ÜLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
úgy kb. azért nem voltam mert anett sem volt a héten suiba és így csüt du náluk votam
igen, mi ma is voltunk
miért nem jöttél Kenya?
Köszi naon rendesek vagytok
Na majd egyszer közösen össszehozhatnánk egy motorozást ugye robman ???!!!
Szia!roboman@freemail.hu az msn: robman@axelero.hu
itt vannak az adatok amit a gyár megadott.ya és most akciós(legalábbis a weboldalukon az írják)