Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!!scary91 na warn lett a vége????
Alias RSATA
nálunk is hideg van csak itt inkább félig felhős félig napos
nálunk is...
*de
kurva hideg se sut a nap min allat
nálatok milyen idő van?
Az enyém jól bírja bár mindig kimegyek egy kicsit beindítom, had pöfögjön
hát elég sza... de majd nyáron csak úgy visítanak
Ja az enyém pillanatnyillag igy bírja
Az RSek hogy viselik a hideget??
D.I.D jo ejt
jó éjt(álmokban meg jó motorozást :)
köszi holnap megvizsgálom de lehet h a biztonság kedvéért le kéne majd tavasszal cserélni... valami erősebbre mert nem akarok kockáztatni ha elmegyek kicsit messzebbre
azt ugy tod megnezni h megvan e nyulva h a hatso fogaskerek kozepen a lancot kihuzod hatra es h mennyit tud kijonni ha jo akkor nem jon csak 1 naon picit ( angol meg az xp-m ezert irok ekezet nelkul)
most még nincs mert meghúzták ma de sztem gyorsan fog nyúlni meg állítólag már csavarodik kicsit
megvan nyulva?
ezzel kb szted mennyi időt bír még ki?? mármint km-ben
nah az se rosz:DD
100 km-re szolnoktól biztos nagy élmény lehet ha elszakad
nem art neha spanolni es akkor nem dobja le csak majd egyszer elszakad xD
a baj az h állítólag gyenge a láncom ehez az erőhöz és elfog deformálódni kicsikét rs robbienak már ledobta ez miatt a láncát...
de sebaj ha megy hát megy:D
azgen jol elforog 6ba nekem 6ba 11nel nem forog tobbet 130nal
Üdvözlet mindenkinek!
Örömmel jelenthetem be, hogy elkészültem Magyarország első CAGIVA PRIMA-s oldalával. Igaz, az oldalon található tartalom még igen csekély, de idővel remélem bővülni fog rengeteg, hasznos dologgal. Mindehhez szívesen fogadok külső segítséget, amire az oldalamon többször is felhívom a figyelmet. Ha van egy kis időtök, nézzetek be : bikerboy.extra.hu
Köszönöm!
várom a fejleményeket
11 500-at forgott 110-nél és nem sokkal többet 115-nél olyan 11800 körül
remélem legközelebb szélcsendesebb lesz majd és akkor jobban a végére járok..:D:
végre átlépte a 100-at úgy örültem majdnem leugrottam a vasról csak az eső közbe szólt:D
igen ha van eleg ero a hosszabb attethez akkor nem veszit a gyorsulasbol