Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tuning, akár hiszed akár nem, az az én Futurám volt, Ata jól beszél.
MIlyen meglepő, Mitogeritől vettem!


Trakee, köszike, lehet Róla szó! énis jobban örülnék ha ismerős kezekben lenne utánam a vas!
Áhh nem volt ez olyan komoly! Ez ilyen kis csipkelődés volt.......de én már nem is emlékszem rá!
Persze nyugi van csak nem kell vádaskodni meg nem kell olyanokat mondani ami nem is igaz ENNYI
ÉN IS BEFEJEZTEM
Csáó!
2004-es! Nyugi már srácok, egymás torkának ugrotok az új év első napján?
még jó hogy ebbe nem keveredtem bele
amúgy meg ezt utálom hogy a korosztály így meg úgy még jó hogy 9nap múlva 16 leszek és nem fogom annyira érezni ezt a le alacsonyító 14-15éves korosztályt mert már ez döhít néha. akkor mondjatok nevet aztán le van szarva. amúgy meg én most nem állok sekinek se az oldalán
jó látni
mien értékelést szeretnél a vaterán
és mi legyen az értékelés szövege
jah, meg létrejött az adásvétel vagy nem
ezek a kérdések jöttek e-mail-be...
gondoltam megkérdezem a véleményed
Warowex a 14-15 éves korosztály védőszentje.Elég gáz ha a barátaid nem tudnak kiállni a saját álláspontjuki melett.Ezt az osztás témát meg te képzelted vele itt nem volt osztás közel se.Csak te verde itt magad teljesen fölösleges és játszod az irgalmas szamaritánust.

Részemről befejeztem.
sztem meg mindenki mond igazságot de a lényeg h az újév elején ne tépjétek már egymást inkább majd nyáron a térdkoptatókat tépjétek meg az aszfalton...
Na akkor figyelj ide te nagyon hülye !!!
NA ha már itt osztod az észt akkor mond már el nekem mikor fikáztam az 50 es motorokat?
Mert én itt az rs 50 es topikab soha nem mondtam azt hoyg szar lenne
Olyat mondtam hoyg nem kellene itt játszani a fejeteket hoyg igy az az 50 ccm mert az nem arra val
hoyg száguldozzon az ember meg hoyg gyorsulgasson az pont arra jó hoyg megtanulj motorozni !!!
kül ezt a topikot én csináltam mikor még 50 esem volt nyugodtan olvasd vissza ha van időd és nem fogsz olyat találni amibe én fikáztam volna az 50 eseket
Jah meg az hogy a 125 még nem nagymotor ezen tudnék vitatkozni mert az 50 meg a 125 ég és föld!!!
Meg szerintem hogy ki mennyit motorozott azt is hagyjuk !!!! Biztos van olyan aki nálam tapasztaltabb na azt oszthatja nekem de nem te vagy az !!!!!
Kérdezzünk mármeg pár embert! Oktattam volna valakit? Nem nagyon emlékszem rá Na mindegy,én már nem írok erre semmit,mert ezen márcsak röhögni tudok,hogy nem tudtok leállni,vagy ez olyanra megy,hogy kié az utolsó szó??? Hát legyen a tietek! Ovodából rémlik valami ilyesmi,de mind1,én csak azért írtam be,mert nem szeretem ha cseszegetik a barátaimat (z3)! Szal buzuljatok csak egymással,de minnél távolabb tőlem!
pff jó nem mondok inkább semmit.Nem tűnik fel hogy mindenki rajtad röhög???Amugy ha nem csal az emlékezetem multkor az NRG video hozzászólásoknál is mintha az derült volna ki hogy egy fogalmatlan kis kötekdő nethuszár vagy.És ezt ott elég sok ember szeme előtt bebizonyítottad.Ugyhogy szerintem ne akarjál fenyegetőzni . Szánalmas vagy annyit nem ismersz be hogy hülyeséget írtál pff.
Mondjuk neked se kéne sztem senkit se oktatni a "tapasztalatokról" mert egy Rs és egy Husáng között nagy a különbség.
amúgy meg ebben a Topikban sokan elvannak szállva!!! mondjuk van mire
Gondoltam,hogy olyan bunkó,tanulatlan embernél,mint te,nem számít hogy írom le a dolgokat,mert a te körödben így beszél mindenki,szal megérted! Amugymeg biztos vagy benne,hogy megint elakarsz kezdeni velem egy "beszélgetést",gondold meg Zsoltika!!
Öreg te használtál végig többesszámot úgyhogy megint buktad. Gondolat olvasó meg nem vagyok.
NO COMENT
Ha egy kicsit jobban elolvasnád,amit írtam "kedves" Zsolti,akkor észrevennéd,hogy az 50-es dolgot Ghostridernek írtam,szal kinek van űldözési mániája?
Warowex te fogalmatlan kötekedős idióta.Olvass már vissza mielőtt írsz valamit.Én kurvára nem oltottam Z3-at ha vissza olvasol látod de he nem sikerül észre venni akkor neked üldözési mániád van. Arról hogy kinek mennyi tapasztalata van inkább nem nyitok vitát. Én olyan motorról amivel még nem motoroztam nem mondom tapasztalatot(csak véleményt)a fent említett fiatal ember viszont folyamatosan azt csinálja. Az 50-es motorokat meg nem fikázom mivel rengeteget szereltem már és szeretem őket. A városban szinte csak 50-esen látnak(az RS-t városban csak nagyon ritkán).Egész nyáron egy 30 éves Piagio Ciao-val intéztem a városban az ügyeimet és imádom azt a kis motort. szerint4em egy becsmérlő megjegyzést nem halott még tőlem 50-esre senki. De azért hajrá csak így tovább ilyen emberek kellenek ide mint te .Szánalmas vagy már megint.
Ghostrider,ZsóóótiRS már megint elvagytok szálva magatoktól! Itt szídjátok Z3-at,hogy mennyire tapasztalatlan,meghogy 14-15 évesen nem lehet nagyon rutinos! Ezt akkor írhatnátok,hogyha ti már 30 éve motoroznátok és nem egy 125-ösről mondva,mert bizony az azért valjuk be nem számít még nagy motornak! Ghostrider,Zsóóóti mennyi idősek is vagytok? 16-17 évesek? Az már igen halljátok,kurvára tapasztaltak lehettek! Egyébként azt sem értem,hogy mi a bajotok az 50-es motorokkal??? Szerintem egy 50-es legalább annyira motor,mint egy 125-ös!!! Gondolkozzatok már mielött írnátok valamit,mert mint tudjuk interneten bármit lehet!
Te hány éves vagy????
Gyerekek azért tudjátok már miket beszéltek !!!
Képzeld az rs 50 el nem gyorsultam és sose beszéltem olyanokat hoyg az 50essel elakarok menni páylázni,
mert volt itt ilyen is aki az mondta hoyg 50 essel akar menni pályázni nevet nem tok de vissza olvasom és megmondom!!!
Meg azért már ez vicces hoyg ti itt kis pöcsög osszátok az észt 14 -15 évesen gondolom olyan nagy rutinotok van

Fogadni mernék hogy fele nem is ment még ki motorral a városból csak városba körözgettek!!!
viccből csinálod vagy tényleg ilyen hülye vagy?
ja persze te nem tudsz róla olvass vissza picit de gondolom van jobb dolgod ezért leírom a lényeget.megbeszéltük a srácokkal hogy mindannyian elmegyünk majd madarasra a motorostalálkozóra.
Robman másnapos vagy???
Nem igazán értem miről beszélsz.Hogy jön ide az én motorom???Én nem mondtam hogy így gyorsulnék vagy úgy. De biztos lehetsz benne hogy egy 50-es motor ellen 50-essel mennék.
na mert te sose gyorsultál a tieddel amugy ebbe szerintem nincs igazad nem 70 évesek vagyunk h egy 50es gyorsaságival 3ezres fordulaton tötyörögjünk! nekem ez a véleményem
Z3 te olyan hülye vagy mint a fasza
Szaros 50 cm3 motor nem azért van hoyg gyorsulgass vele te nagyon hülye hanem azért hogy megtanuld az alapokat
ááá ennyi esze hogy lehet valakinek
olaszmeló a te RS-ed hanyas évjárat?