Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

végre megrendeltem a 12-es fogaskereket
ha 1 foggal nagyobb az első az kb hány km/h-t dob a végén?
amugy 95-2004ig ugyanaz a gyujtás van rajtuk szal vszinű a kapcsolási rajz is ugyanaz
98 as évjáratuhoz kéne
Köszi
mármint hanyas évjáratú RS-hez kéne?
hanyas évjárat?
aha itt biztos lennie kell.de várjál lehet hogyx én is tudok tuti kapcsolási rajzot adni
itt is megtalálod a használatik között, általában a végefelé szokott lenni a kapcsolási rajz...
www.serviceaprilia.com/public/...
Hali. Én is most raktam el a mocimat télire, de ez az első telem vele ezért azt szeretném kérdezni, hogy ti csináltok valamit vele vagy elég ha letakarom?
50 eshez kéne !!
Köszi
Hali!

Bár nem hiszem, hogy 125-ösözhöz kellene, de ha mégis, nekem van, köldj egy mailt a szakacsmarcell@yahoo.de -re, és elküldöm...
Hé fiuk segíteni kéne!! Ata vagy valaki !!! Havernak kéne kapcsolási rajz az Rs-éhez!!!
Előre is köszi
Neked is bolodg új évet az enyém is csak a pincében
Az ÉN motorom már telel!!!
Búék Rs -esek!!!
csatlakozom az előttem szólóhoz...
Ejha IQ-fighterek harcoltak... Hülye vagy, köcsög vagy... Ugyanmár... egymással szembe lennének azt sem tudnák hova nézzenek... Kész para ez az egész... Nem divat egymást fikázni szal lehet hogy dobni kellene az ilyesmi jellegű témákat nem gondoljátok... Ha meg próblámája van valakinek valakivel az felpattan a mocijára, elmegy hozzá és megdumálják... Részemről ennyi...
Hajrá csajok!!!!!
jójó tudom
nem arra gondoltam ha nem hogy msn
képemet honnan szedted?
tudom a szomszédban
szilvi már lassan kész az oldal: gportal.hu/portal/src46/
nézd meg aztán ha vmi van tod hol találsz
félhetsz is
jajjj ..... félek