Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja-ja, úgyhogy rettegjetek pasik!!!!!!!!!!!!!!!
csak egyetértünk nah
jajj-jajj nők szövetkeznek
köszönöm de ezt a pasik is beláthatnák
Szerintem Szilvinek pontosan igaza van!!
hát hallod lassan oda jutunk
szegény szilvit még kiüldözitek a fórumról
nah jó elismerem ez nem volt szép elfogult vélemény... sztem meggondolatlan és felületes dolog azt mondani hogy ez vagy az az a jobb motor... van akinek egy robogó felel meg mert neki kitűnően alkalmas városi "szaladgálásra" van akinek a sportosabb gépek jönnek be ... és sztem ezen belül össze kéne tartani (persze minden kategóriának ezt kéne tennie...) nah mind1...
pfffffffffff.fejezzétek mát be b+!!!!!!!!!!!!! itt mindenki motortervező meg mérnök meg versenyző.hát beszarok.mindíg csak vivitakoztok ahelyett hogy inkább valami értelmes dologról írnátok itt.ennyi erővel be is zárhatnák a fórumot mert csak egymás fikázása,szidása megy rajta.ha z3 nek tzr-je van ami 7,5 LE akkor ki van biztos tudta hogy az aprilia(rs50) erősebb ezen nem is kell vitatkozni erősebb és kész.ennyi.meg keréken 22LE meg 25 nem mind1 hogy valaki akit nem ismerek mit moond?szarjátok le!!!!!!!!!ti tudjátok és kész.
klikk ennek az előzményére... az lesz
nah ennyire mélyen nem mentem bele az olvasásba szal.. megmutatod nekem h hol fikázta más motorját?
úgy jön ide h te csinálod azt. attól még h keréken annyi attól még tengelyen ugyanugy 36 marad akkor is ha fejen állva énekelsz. ezzel felesleges lefokoztatni. felőlem mondhatod 1 lóerősnek is pótkeréken mérve attól még ugyanoyan marad. mint ahogy a 32 fok is 32 fok attól még h másh méred pl fahrenheitben... ezt arra reagáltam h hát az rs is csak 22 ló... kac kac
persze hogy véget lehetne ennek vetni z3 ne beszéljen hülyeségeket a haverjaival és nem kell fikázni a másik motorját ENNYI
mikor regisztráltam ide, mindenki nagyon kedves volt velem és egymással is... így most nem értem miért kell egymást szidni... az egyikőtök lehetne már okosabb és nem reagálna a másik üzijére... vhol végett kéne ennek vetni... nem?
hát nálad biztos is hogy inteligensebb vagyok !!!
legalább a jéghideg motor nem pörgetem szét agyas
Jólvan azé má befejezhetnétek, ti is hülyeséget mondtok egy folytába meg ök is enyi
inteligens ember lehetsz te hallod-e
ugy jön ide hoyg hülye fasz vagy
hogy a mértékegységek összekeverése hogy jön ide azt nem vágom de biztos igazad van
ez jó , LOL
jah mikor elmegy mellette egy r6
azért azon csak észreveszi az ember h nem ugy megy mint a többi R1
és akkor ezek után tudja valaki hogy hány lóerős gépet vesz
ja igen jol beszélsz
kérlekszépen az 100-105lóerőt tudott keréken! azt írták valami butított svájci import lehet..