Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Robman2 lécci add meg az e-mail címed...lenne egy fontos kérdésem...azaz lene egy pár fontos kérdésem....
csá.....most akarok RS 50-t venni....meg tudnázok mondani a műszaki adatokat?
és hogy megy a kályhacsővel?
csá
vmit kezdhetnél már azzal a villával
Ja télleg van egy eladó kipuff dobom!!! Akit érdekel szóljon és dobok fel képet
Na itt van pár kép!!!! Igaz az enyém kicsit le van amortizálva De nemsoká kész lessz Mondjuk így is odaverem Zsolti cimborámat
A kályhacső most az ő mociján van!!! Elcseréltük
Csőcső!!!
Ma mér nem jöttél ki hozzánk ??? Aszittem jössz!!! Mondjuk nem mondta Anett se hogy jössz!!! Na mind1!!! Teszek fel pár képet a te mocidról is ide ha nem bánod!!!!!
megint kihalt a topik enye benye nem lesz ez igy jooo
Nézzétek meg Vidiket, Fertőszentmiklósi gyorsulási verseny , ahol lakok, arról van vidi
Minden egyes versenyen kint voltam
az önindító motorján a rézvezetékeket óvatosan kiskalapáccsal kopogtasd körbe mert az szokott még szarakodni, ugyanis nem forrasztva vannak mert leolvadnának és csak rávannak hajtogatva a vezetékek ha ugy se lesz jo akkor nemtom
én is cseréltem benne szénkefét...mert már nem vitte, de aztán miután kicseréltem néha elindult néha nem
ugyhogy több mint valószínű, hogy akksicsere, vagypedig elviszem az indítót szénkeféztetni (bár én is szakszerűen, nem kapkodva csináltam meg)...ha ugy sem lesz jó, akkor végképp akksicsere nem túl nagy örömömre (9Ahás akksi 8000,-)
Nos, hosszútávon kell a nagyobb, de ha csontra feltöltve se forgatja át, cseszheted! Amőgy kipróbálod egy autó akkuval, és meg is fogod látni!
szivesen.de akkor most találtál benne kpacsolási rajzot?mert mondom én nem néztem meg.én csak ezt tudom adni bocs.
am nincs benne semmi büdös ami büzlene nekem is fenn van és a haverom kapott is már pénzt
chekken küldik sokat kell netezni enyi
vegyetek fel msn re és váaszolok inden kérdésre anyi h a gépeden mikor netezel elinditod a progit akkora tálca föllöt lesz 1kis kék szar enyi
ha bármi kérdés msn ..na hy nekem is fen van és nincs vele semmi gond sztem nekem legalábbis
felvettelek msnre lenne pár kérdésem erről a bizniszröl de nekem nagyon bűzlik
mindegy hagyd azt hittem hogy a mocin kell reklámozni
Hali zsolti vok engem érdekelne de mik a feltételek???
de ha eddig pörgette a nagyobb aksi akkor nem az a baj ugyanis a kompresszió magátol csak csökkenni szokott nem nőni, h ne tudná tekerni
Aprilia rs 80 kösz de nem találtam + a kapcs rajzokat esetleg ha te +találod akkor e-mailben nem tudnád elküldeni???? apriliafan@freemail.hu előre is kösz
csáo all ha érdekel valakit h havonta kapjon pénz 40dolllárt azért h reklámozza a gépével a meg adot céget az irjon itta link http://www.cashbar.atw.hu/ valami probléma van vagy nem megy vegyetek fel msn re vagy küldjetek e-mailt xnas@freemail.hu sok sikert és rekklámozzátok sok lovét mindenkinek rs 50 4ever
Ja + még RSata és marc köszke
szervó hihető Zsolti vok. én kurvára nem találtam + a kapcs rajzot!!!!! TE?????
Motogp 46 megfogadtam a tanácsodat mégis 13-as lánckerekecske lesz ...:)
remélem sokat nem fog rontani a gyorsuláson... de így legalább túl fog pattanni az óra 100-on
csá aprilia rs 80!!!
nekem is ugyanilyen gondom volt az öninditoval h nem forgatta rendesen, a végére már csak kattant egyet azt annyi...
öninditoval volt gond:csapágyat és kefét cseréltünk és azota jó
remélem segitettem
a www.egumotors.hu -n van a webshop-ban 11000 -ért duplaoptikás...
itt a link
www.egumotors.hu/index.php?pag...