Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyik superbikeba van egy olyan R1 (egy piros-fehér)vmi lebutitott fos az se tudott 120 lónál többet lehordták mindennek
ez ugy van hogy eggyik adat sem hivatalos mert csak hasukraütnek és beírnak valamit !!!
ezt nem csak ugy mondom szerelőm Pestre jár fel és nyárom a motor revűn vagy valami összejövetelen nem tuidom pontosan nem is az a lényeg de 10 percen keresztűl üvegeltek egy r1 es és 115 lóerőnél többet ne mtudtak kihozni belőle Szóval ezek az adatok nem mérvadóak
Jah és mesélte mikor az r1 ről leszált akkor félrehívták és mondta a japán ficeknek a tolmácsa hogy ezt a mérés nem kellene nagy dobra verni !!! És próbálták bizonygatni hogy a szerelő a balfasz
érdekes ez akkor R1nek is egyik ujságba 170et másikba meg 155öt irnak! na akkor ez h van?
így van...
és az alapján lehet hasonlítgatni.
Ata ne oszd már !!!érdekes minden teszt eredményét főtengelyen adják ki szóval...
nem mind főtengőn mért adatot ad ki na mind1 haggyuk
nem azt adják ki. ugyh maradjunk a tengelynél... ki nem szarja le keréken mennyi.
ezt a gyáraknak mond h mindegyik adatját keréken mért adatnak adja ki
AKKOR MÁR ÉRTEM z3 szerint mindenki egy hülye ,kötekedős fasza senkise ért a motorokhoz csak z3
Bocsánat hogy saját topikomba megmertem szólani
Akármit csinálsz akkor is csak egy hülye szánalmas fasz maradsz ( és fényképezgesd a smkp-ed a garázsba mert az nagyon megy lúzer)
jah és meglehet nézni hogy rs 50 re vagy tzr 50 re van nagyobb kereslet
és ha megtudtad akkor magyarázz
jó ez az egész keréken ennyi dolog egy nagy faszság. nem tök mind1 hol méred? ez általában a szabványos. és akkor jönnek h jajj de keréken meg ennyi meg annyi, de akkor bazzz mondd az összeset kerékre.
z3 32 fokban például ki ne menjél már motorozni mert az fahrenheitban pont 0. az eléggé kevés a 32-höz nem? lefagysz a motoron... sőt az rs nem is megy többet 110 mérföld/óránál. mekkora szemét baszki pedig a cbr megy 140-et km/h-ban...
és akkor a tzr mennyi? 2?
Itt meg mi a picsa van
van fennt a sportmotoron video mito és rs padmérésröl és 22öt adott le asszem mind2öt
nézz körbe z3 kicsit a használtmotor piacon és nézd meg hány rs-t találsz, azok hány évesek és próbálj belőle következtetéseket levonni h széthullik-e vagy nem. az összes motor széthullik ha cigány a gazdája.

ez meg az uj gizda dolog itt h keréken hány lóerő... csak ha már az rs-t keréken méred 22-25-re akkor mérd a sajátodat is arra.... egyébként szerintem annál több de részletkérdés.
ha tudnál olvasni te gyökér arc (de látom nehezen megy,vagy nem szeretsz)) na szóval ha ez után lévő hozzászólásaimat elolvasnád lehet kicsit jobban képben lennél kis kötekedő hülyegyerek vagy ugyhogy több commentedre nem is válaszolok me marha unalmas
a 22 az nem hülyeség! csak az a keréken mért adat a kerekseggű széria RSnek! a régebbieknek meg 25 körül lehet keréken
Látjátok erről beszélek!!!
Én nem tudom z3 honnan veszi ezt a sok baromságot amit ide leír!!!
Engem basztatok le hogy ne szidjam az 50 eseket (végülis kiderült nem is szidtam) erre idejön ez a kis köcsög és elkezdi fikázni a 125 ös apriliakat hogy 10 000 km er után szétesnek
meg hogy 22 lónál nem több érdekes!!!
Gondolom megint a nagy szakértelem beszél belöled mert annyi rs 125 ön ültél már
Jah meg hogy mi esik szét elöbb kiváncsi leszek a te segédmotorodból mi lesz 10 év múlva
értem
a linket eltudnád küldeni ahol a cikkek voltak?
előre is köszönöm
Robman, az RSről is fogok tesztet írni, de ahhoz hogy mindent kimerítő teszt legyen (mint a futura), ahhoz nekem még sok km-t kell belepakolni.
Jók a kérdések, minden++++++ és akkor lehet nemfogok annyira neheztelni rád...de tudod Fehér ember nemfelejt!!!!! szal ahhoz tartsd magad!!

mind1 nopara! hajrá kolléga!
látom te imádsz kötekedni
hát ez most meglepetés volt
nem tudtam kösz, hogy felvilágosítottatok thx
pffff z3 a tzr, rs és hayabusa szakértő.