Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ... Szuksegem lenne elso teljes lampaszettre SR50 Di-Tech-hez (2003) mivel az eredeti betort ... ha valaki tudja honnan tudnek hasznaltan(jo allapotban) venni egyet akkor azt megkoszonnem ... Uj is erdekel csak sajnos anyagilag meg vagyok szoritva... ... Arban olyan 8-15k forintra gondoltam :( mail:h3llf0rge@gmail.com elore is kosz ;)
csakhogy hiába töltöm fel ugyanugy nem viszi...ezért gondoltam nagyobbra mint 4Ah, meghát tuninghenger van rajt alapjárat olyan 1800 körül van 1400 körül már kezd fulladni...azért egy 9 vagy egy 12Ah-ás már feltudja addig pörgetni...
azért megpróbálom a 9eset, ha nem jó akkor meg aladom...
Hogyne segítene nagyobb aksi, én is sok helyen olvastam h a hengerhez nagyobb aksi kell me gyári nem bírja megforgatni, de h mien azt netom, valamivel nagyobb amperórás kell
Szevasz!

Szerintem semmin se fog segítenmi a nagypbb akku! Ha pöpecre feltöltöd a 4 Ah-s at, annak is el kell indítani, különben gyenge a motor! Nekem is volt a 25-ösbe robeszakku, de feltöltve azis forgatta rendesen a motort!
valaki tudna segíteni akku ügyben?
a gondom az lenne hogy már nemigen forgatja meg a 80-as hengert a 4AH-ás akksi, el sem indul vele...
nos az lenne a kérdés hogy jó-e ha beleteszek egy 12 AH-ás vagy egy 9 AH-ás akksit..?



(AH=Amperóra)
hát az...
mégse 15 hanem 14 voltam mert szeptemberben lettem 15 nah mind...
én 91-es évjáratú vok és szalajtottam 1 évet
én 13voltam amikor 8.ból ballagtam :)
ja.ok.csak kérdeztem
15 voltam már mikor ballagtam
hát igen.de nem kb 14 évesen szokott az ember ballgagni,vagy te késői vagy?
nem baj
ballagási ajándék és eszemben sincs lecserélni még legalább másfél szezont ki kell bírnia és ha váltok sincs gond mert be lehet számíttatni ha kell használtba is...:)
mondjuk gondolom nem ő vette.hanem kapta(most nem kell megsértődni hogy apu anyu vette csak gondolom hogy nem te vettél egy kb.800E forintis motort.)
hát ja.vehettél volna régebbit is az sokkal olcsóbb megtanulni.az a baj hogy az új rs nagyon drága.de ő tudja.felvettelek msn-re robman!nem baj?
mert nem biztos még h ősszel meglesz a 125 ... lehet h csak jövőre
ennyi időre minek vettél új RS 50-t???
raktam fel oda is új képeket
jaja láttam de majd én is akarok kis optikai átalakítást de nem tudom h őszig megéri-e... mert utána 125 powaa.:D
bikepics.com-on vannak 06os RS 50ek ütősen néznek ki 140es hátso gumival és rendszámtartó nélkül
ÍZLÉSEK és pofonok nekem tetszik meg amúgy is azon van az index meg minden...
azzal a rendszámtartóval baszhatnál vmit elég undorito
jön a faszt februárba meg márciusba meg olyan hideg lesz befagy a picsánk meg jol elhuzodik a tél
ok
mi az msn címed?