Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pangás gyerekek?vagy csak én nem motorozok?
szerintem tökéletes az a tükör ami rajta van.úgyis csak visszapillantani használod esetleg vehetsz rá rs tükröket azok szerintem szebbek de végül is mind1
hát csak nem tudom hogy megérie majd 2008ba(valószínőleg akor veszek motort) megvenni egy 99 előttit.nem lesz régi egy kicsit akkor?vagy széthajtva?
Hellobello!

Ide is írok, nem csak az AF1 topicba, hátha itt hamarabb kapok választ a kérdésemre.

AF-1-em optikai felújítás előtt áll. Újra szeretném fényeztetni, + pár dolgot szeretnék hozzá venni.

Az lenne a kérdésem, hogy tud valaki, valami jó helyet, ahol jó áron lehet szerezni tanksapka fedelet és visszapillantó tükröt?
Tanksapka fedélből valamamilyen króm színűt szeretnék, vagy feketét.
Visszapillantó tükörből mindegy hogy milyen színű, mert úgyis újra lesz fényezve az egész motor. Gyári, nem használ tükröt lehet egyáltalán valahol kapni? (pest előnyben) Ti mit ajánlotok? Gyári tükröt vegyek, vagy valami csili-vili tükröt?

Meg még új matricákat rakatok rá, de azok már megvannak

Remélem tud valaki segíteni

üdv

Sland
a 99 előtti évjáratokba, mondjuk azoknak a kipufogójuk is más (jobb) de a hengerjük is jobban kihegyezettek mint az újabbaké
nem tudnátok megmondani hogy melyik rs50-be van a legerősebb blokk gyárilag?(évjáratra gondoltam)
hello mindenki! www.aprilia-racing.hu egy folyamatosan fejlődő oldal! Mindenkit szívesen látunk a tagok között, bannercsere is érdekel! mail címem: takarojani@gmail.com (linkbe is) takarojani@gmail.com
Kössz.De itt már kérdeztem, és nincs:S
De azért kössz.
Hello mindenkinek!!!!!
Kellene nekem 2001utáni Rs50-nek a 2első villája.Kikötés h jó állapotba legyen.
Aki tudna az legyenszíves szoljon.
Előre is köszi.
Hello.
Nem neked
Csak általánosságban írtam.
az jó...
mifelénk sajna nem igy van...a multkor meg ismerős kocsijának motorjának kellett volna felújítani vmit elvitte hozzá és majdhogynem 2szeresét mondta az árnak mint amennyibe az ÚJ alkatrész került...
az rsét is ő csinálta mikor szétverte top hengerfejt a gépezet
azgen 8-10 fater 1000-1500ért gyalul hengerfejt
nekem mondtad?
nincs sok pénzem csak Top kiput vettem volna 60ért (amire régóta gyüjtök képzeld), igy most Gianellit veszek tompító nélkül 36ért + a hengerfejet 15ért...........................
ha nem nekem akkor nem mondtam semmit
felénk csak egyvalaki foglalkozik ilyen dologgal (hengerfej meg ilyen olyan dolgok) de haver már tapasztalta hogy neki semmit sem szabad vinni, egyrészt drágán dolgozik másrészt meg pocsékul...(nem értem a magyarokat, ismerek nemegy olyan emberkét, aki ugy kezdte hogy épphogy megélt abból amit csinált, amikor már jól megszedte magát (5-10 év után) már b@szik a világra, semmit nem ugy csinál mint azelőtt) hát ezért inkább veszek újat 15ért minthogy a régi szart megmonyákoltassam 9-10ért.........
nah menek alunni
Akinek sok pénze van az persze máshogy gondolkodik....
a réginek az égésterét nemhogy leesztergáltatnád amit szétvert, és kicsit levenni az aljából, ugyanott vagy vele..
azt azért hozzá kell tenni hogy 2T
magas fordulaton adja le az erejét--mindenki ugy pörgeti hogy mennyen is ,ne csak döcörögjön 4000Rpm körül amit aligaha viszi a szellő...
nah én megyek aludni mert holnap vár a töri tz
motoros álmokban gazdag gázrángatós jó éjszakát
még a héten megrendelem Italmondoéktól a Gianellit, amugy Topot vettem volna csak inkább lecserélem a hengerfejet, mert még mindig az van amit szétvert a tügörgő ...
el sem hittem hogy 15e -et elkérnek egy Modular hengerfejért, hihetetlen...
épp ezaz h mindenki húzza neki és azért nem szeretnék olyan használt moccot venni ami megvan hajtva olyan fülem meg még nincs h megállapítsam a hangjáról az összes baját:D
háááát azért....:S
Szerintem meg többen vigyáznak arra az 1.3millás gépre mintsem h hajtsák.
többet leforog vele meg gyorsabban