Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ááá észre se vettem dehülyevagyok és csodálkozom ha NEM adnak ki
te mirül beszélsz??? te irtad a követelésedbe h "We want a NEM TZR125" és én arra mondtam h az esetleg nem NEW TZR125 akart lenni!!!!???
amugy a nap = day
NEM!!én egybe akarom írni!!világos?-na ezt még hozzácsatolom a levélhez
NEM TZR 125???? az véletlenül nem: NEW TZR 125 akart lenni???
de tud anolul remélhetőleg megmagyarzul egy picit mert kicsit szegényes az angol tudásom "Good napot mr yamaha!I write the name of the sportmotor.hu tzr topic members.We want a NEM TZR125.érted te mocsok?ha nem csinálsznekünk akko megtalálunk!!!Understand???!!!"
az egy ferdeszemű gyík
az igazira
mármint melyik Mr.Yamahára gondolsz mert van a fórumon is egy
Imádkozom egy Új 125ös TZRért...már irtunk Mr.Yamahának levelet
és akkor mit akarsz következő motornak???
szerintem a CBRt ott cseszték el hogy pici.nem a blokk hanem maga a "kasztni".ha akkora lenne mint a TZRem nem lenne kérdéses hogy 125öst akarok-e de így...áá csupa olasz 2t...kössz nem
Szerintem a CBR igan is jó motor! Tény, hogy egy 25-ös 2T-nek nem ellenfél.... Én is motorztam egy sráccal, akinek CBR volt, és még én bénaság is ott mentem el, ahol akartam... Nem számított, hogy lejtő, és 140-el ment a CBR, mert ott lefele az aprilianak is ment a 160 :D Egyébkéntmeg valljuk be, a legtöbb nagyszájú még azt a 13 LE-t is csak egyenesbe tudja kimotorozni! Ahhoz meg nem, kell sok tudás... No meg azt is valljuk be, hogy a két ütem nem való mindenki kezébe... Nézzétek csak meg hányan ragasztották meg, vagy vágták gallyra rövidtávon hozzá nem értésből.... + kezdőmotornak a 13 LE igen is elég! Persze aki hamar meg akar halni.... Vagy lehet bennem van a hiba, hogy azt is élvezem, amikor a simson kipuffja szikrát hány 40 el a bicikliút kacskaringóiban... Meg néha azt is, hogy 20-al petyergek, és sütetem a hasam a napon vele...
hát igen.a cbr125 egy olcsó kezdőmotor kezdőknek.többet ne is nagyon várjatok tőle
a CBR 125ösbe az a legjobbszerintem amit a legjobban fikáznak rajta!a motorja..nyomatékos,kezdőknek ideális!!! viszont a mérete az egy röhely
pl egy rs125 egymillió kettő.úgyhogy ott van a félmillió árkülömbség.
hát a cbr125 nem egy száguldozó gép 140 a vége kábé.de nem is arra csinálták.azok veszik akiknek most lett meg a jogsi, és most kezdik.a vételárán is meglátszik 700E ft körül van én úgy tudom.
A Honda soha nem arra ment hogy a leg-leg legyen, ésszerű motorokat csinál!!!! ....ja és mégis sokan veszik és szeretik a kis CBR-t...mondjuk én soha nem venném meg
nem hiszem hogy a hondának ekkora biznisz lenne ez a cbr 125..szerintem elég sz*r!
Miért nem csinálnak MOTORT???
áá vacaqk gép nem jácca le:S
2t kéne nem 4t meg szép idomokkal és nagy gumik ennyi
egy normális hondát ne cbr-t