Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nézd meg Tyt adatlapján a futurát azon az af1en is a bal elején ott a fekete repsol matrica meg a plexi is ugyanigy van szinezödve! meg ez egyedi festés szal
de azért kicsit esélytelen lennék a 125-ösöd ellen....
Boldog és sikerekben gazdag új évet kívánok mindenkinek!
Motorokban gazdag boldog ujévet mindenkinek!!!!
Z3
Már megint nem figyelsz arra, hogy előtte mit írtál.Ez az utólagos magyarázkodás elég gáz nem gondolod???
"...robman felőlem gyorsulhatunkde majd madarason gyorsuéhatunk eleget ha minen igazcsomóan leszünk..."
7074-es hozzászólás.Tegnap 14:17.
Zsolti eszem ágában sincs indulni madarason és nem is mondtam ilyeneket hogy akarok azt mondtam hogy robmannal majd gyorsulunk egyett,dehát ahoz csak nem kell speciális engedély BUÉK mindenkinek!!!
B.U.É.K Aprillia rs FOREVER :
BUÉK !!!!
ata
Boldog új évet az rs 50 topiknak és remélem 2007ben is ijen sok ember lesz meg még többen b.u.é.k
Rsata pontosan!
Ez szerintem nem új hogy Z3 összevissza beszél
ata az meg sztem dávid vagy geri futurája mert tégla fal és triál bicó
Akkor a kis naív fiatalembereket szeretném felvilágosítani(pl:Z3).Hogy mivel elmúltál már 14 éves így elvileg nem nevezhetsz Junior kategóriába Kunmadarason.Ugyhogy ilyenekkel ne etesd a népet.De nyugodtan olvasd el a verseny kiírást.www.kunmadarasmotorosport.hu Aztmeg nem hiszem,hogy felneveznél 125-be.
szerintem ez volt az ő futurája, most találtam a gépemen
Uggye? Mert milyen jó vételmár, ha tudod ki a tulaj, + volt elötte egy futurája, úgyhogy nem ezen kísérletezik :D
azgen jól elterveztétek
Hehe tavaly előszedéskor 41e körül volt benne :D Egyébként tök paráztam, szar szezonom volt, azthittem ennyi se jön össze benne. Különönbenis, csak virula fejem a tied miatt :) Már tisztára megbeszéltük Mikeyval, hogy egy-két év múlva, ha eladod, a te RS-ed kéne megvenni :D Csak ne zúzd össze se magad, se a motort :) km-t meg nyugodtan pakolj bele, a motorján könnyen felújítom
ja.B.U.É.K!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaja. boldog új évet mindenkinek aki motorozik és motorozni fog.
én meg azt mondom h BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK !!!!!!!!!!
Én azt mondom nektek fiuk nem érdemes most utólsó napjá az évnep hülyeségen veszekdni!!Hogy mi hány lóerős leszarom az a lényeg mennyen mondjuk én kiáálnák bármelyik rs 125-ös ellen a magam kis 43 lovával!!!
nem hisezm hogy tudnám ugyanis elég rossz a szemem ahoz hogy nelássam csak má uncsi hogy minden hol megy hogy az rs 35paci meg mittomén és hogy a TZR-NSR meg egy nagyrakás szar mert csak 25...de mind1 végülis...hülyeség vitatkozni,bocs
"a szaros 125ös RS sincs nagyon 22-25pacinál több,csak az széthullik 10,000km után,nem úgy mint a tüzér"---------Megint mi vagyunk a hülyék tudom!!!!
TZR a király me neked azvan tudjuk...majd gyere RS ellen is, olvashatod a rendszámot ha még látod