Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rendben
nem tudná valaki megadni a linket ahol a cikkek voltak??
ja dugo cserére értetem te meg elkezdted fikázni aTZR125öt ami nem tudom hogy került képbe.de lénygetelen robman felőlem gyorsulhatunkde majd madarason gyorsuéhatunk eleget ha minen igazcsomóan leszünk
Tyt az új rs 125-ről írtál cikket? mert a futuráról láttam csak érdekelne ...
Mondjuk abban van vmi igazság hogy 10ezrenként igényeli a motorba belenézést de annyit megérdemel!!! Versenygépnél meg méghamarabb, szal ez TULAJDONOSFÜGGŐ hogy kinél mennyit megy el!!! és hogy mire használják a gépet!!! maradjunk ennyibe sztem
nekem csak 4100 ment bele nyár közepe óta
ja de nekem ez fél év alatt..
Hihi, nekem majdnem pont 10 annyi :D 51087
Robman, június óta pakolom bele, most 5130 km van benne.
mér árultad el neki
szegénynek álmataln éjszakái lesznek hónapokon át
olyan gonosz vagy ATA
amugy meg ugy beszélsz mintha a tzr-edben nem olasz blokk lenne
a szaros tzr 50 meg keréken 5 ló ha van
Tyt hány km van a motorodban?
csak azért mert valami olasz motor még nem biztos h szétesik de én már jeleztem h szívesen gyorsulok tzr-ekkel :)
Egyébként nekem első generál 20 e nél volt, második 41500 nál, és másodszprra nem romlott el, csak időbe akartam cserélni!
Z3nak kicsit nagy a pofája, de legalább hozzá még butaságokat beszél.

10.000 km után széthullik? ha 11.000km felett lesz a motoromban, és semmi baja nem lesz, naponta megkereslek és bucira verem a fejed kis gyík... faszkivan má, mindenki tudja mekkora über motorod van, de ne osszad a 125ös RSt mert nem lesz túl sok szimpatizánsod..

az ilyen 10000 km után széthullik meg hasonló barosmágat meg hanyagold.
köszi
Látom Z3 neked Qrvanagy tapasztalatod van 125ösök terén, meg maga a lóerő fogalmáról amikor azt a 4kis öszvért tartod a kormánycsutkádban!!!! az Rs az "szaros" bezzeg a nagy TZR ed!!! az a kemény!!!
az Rs 125 gyári adata 21KW! amúgy meg a TZR125 is széthullik, ráadásúl az gyengébb mint az RS vagy a Mito!!! ezeket csak azért irtam hogy ne vakítsad szegényeket a sok hülyeségeddel!
A szaros RS 34 LE! Sőőt, az első, feketeblokkos AF-1 -esek is 27-et tudtak, és úgy "88 tól már 32 LE-t! (eorodatax vagy milyen katalógus adat!) Az RS-ek pedig már az elsők is 34 -et, bár azthiszem, "99 től az emisszió miatt talán visszavették 32 re. Egyébkéntmeg egy adalék: mikor a motorrevüsök tesztelték az AF-1 Futurát, 25 LE-t mondtak nekik a teszten a mérnökök.. aztán feltették fékpadra, és 31-et teljesített főtengelyen, még a hátsó keréken is 27 -et!
a szaros 125ös RS sincs nagyon 22-25pacinál több,csak az széthullik 10,000km után,nem úgy mint a tüzér.felhagy?2003ban kezdte újra az 50es TZR gyártását (lásd adatlapom) és kihozta idén az újDtket
ok jó bebaszást neked
BOLDOG MOTOROKBAN GAZDAG BOLDOG UJÉVET MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!és nekem bebaszni de kegyetlenül ma este!!!!!!
Helló cső, de régen fórumoztam meg má sztem 2006-ban nagyon nem fogok.
Node figyu! Ha nem lenne olyan pici, a légellenállás még jobban visszafogná!
Egyébként meg szerintem a YAMAHA is fel fog hagyni a kétüteműek gyártásával, mint a HONDA... Meg különben is, a TZR régen se volt egy erőgép a maga 25 ló erejével... ( "92-től addig 22 LE Motor Revü adat ) De tény, hogy szép, és nem kicsi... De azért nem aprilia :P Mégcsak nem is Cagiva :D
z3 gyre fel msnre vagy írj
ha nincs neki csináéltass rá Gixer idomot
megtaláltam az én emberem honnan lesz idomom ---- carbonmad, megtaláltam a számát és holnap felhívom remélem van neki sablonja vagy megtudja oldani