Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és mi lett a heveroddal rob men??? hmm
nekem valami gagyi de nem szoktam bicajozni
hauser
de mi mindíg ilyen hülyék voltunk
megyünk bicajozni lejtőn lefele a mátrában?
megyünk!!!
Csináljon
Srácok v ki csináljun msn-en közöst!!
Simóval furdultunk meg 1 olajfolton nem lett volna semmi csak úgye én repültem le és bele akadta lábam a lábtartóba és magamra simót is meg a srácot is
mien bicajotok van??
nem gondolod hogy ciki a bicajt felvinni a hegyre?
:D:D én meg mikor még crossoztam a murván nyomtam neki és tövig és jaj elsö fék tövig :DD buko nélkül és a lábamat varták csak meg van 1más foltoma mellkasom allat amocinak semmi baja mer rám eset meg védtem:D:D:
az azért kellemetlen lehetett
mi múltkor felmentünk a mátrába kocsi hátuljából ki a bicajokat és ami belefér
egyik haverom szembe ment a visszafordító kanyarban (kékesről lefelé) és jött szembe egy fekete túra motor nah előttem megállt az idő ( mögötte mentem)
Az én egyik esésemnek Robi szemtanúja volt (az volt a miafasztnézelbazmeg esés), a másikat még fel is vette de az robesszal volt
régen én is szórakoztam electro játékszeremmel de azzal nem sikerült eleseni már eladtuk de jót játszottunk vele
Nagyon vad volt keresztbe csusztam a kanyarba ellenkormány izomból de ugy is tul gyorsan csuszott a segge és melém ért és elfekudtam aztán piff puff, ááhh geccó elkurodtam nemá baszameg, felhuztam gyorsan a robogot remegtem 1-2őt mellete aztá gó aha
haver partizánkodott kanyarba...autó meg jött szembe...hatalmas mázli volt,aztán a mocsok kátyúk...meg rollerrel nyaltam el a jégen
Nekem kanyarba megcsuszott a hátsó kerekem és csusztam 1 gecii nagyot , orrom is vérzett
én fokozatosan megyek mert megállok minden megállóban
remélem a következő nem az égbe vezet
szereted a megállókat :D
nektek milyen eséseitek voltak eddig?
egyszer egyedül is telibe nyomtam de az másik volt
Egyébbként jól nyomta robesszal de nem is te nyomtad le a buszmegállót hanem az a hülyejány! Utána idejött hozzám megmutatni a gépet de nem tudta elmondaani h mi történt annyira röhögött a marhája
de sikerült minden nélkül megúszni inkább úgy voltam vele ( még akkor kezdtem robeszolni) h nem ér annyit h átdobjon mert attól a robogótól minden kitelik
LoL ezt ismerem, szeretném az 1200-est megállítani...
nem láttam h kicsi a kanyar és mivel az nrg-nek nagyon könnyű az eleje( léghűtéses) nem mertem jobban bedönteni inkább kiegyenesítettem az ívet
Te akkor kurva ügyesen robogoztál, csak vigyázz az Rs-re plz ez szép motor !!!
"kint az utcán rémült embereek: Jajj istenem részegen vezeeet..."