Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi kémia tanárunk marha jófej!olyan poénokat mond órán hogy mindenki majd megszakad a röhögéstől csak amikor az osztályzásra kerül a sor akkor fagy le mindenkinek az arcáról a mosoly
nekünk a kémia tanár mondta h ha szánkba kerül lemarja a nyelvünket látszik h román a tanár mindenki röhögött mikor mondta nekem már torkom se lenne akkor ha ez igaz lenne
engem meg nem érdekel hogy mennyi csak az hogy legyen kivel menni,mert egyedül nem hiszem hogy olyan messzire elengednének
Az jó. Nekem 243 km. Azért ez nagyobb táv.
én azóta nem iszok benzint mióta hallottam hogy mérgező
nekem 65km másfél óra 50 km/h-val
hát mit tom én akiknek iylen nagy üzem szerű valami van ahonna a dolgozók lopják a benzint onnan olcsóbb venni! Biznicben!! Énis a kútról veszek de mindig elfelejtek kannát vinni!
Apám is megy Kunmadarasra és én is megyek vele.
Én az OMV-t szeretem.
mér honnan máshonnan????itt 263 a 95ös MOL
Az merre is van?
Éppenséggel én benzin problémákkal küszködök... Ti honnan veszitek? Kútról?
Pomáz
ti hol laktok?
Az ötlet jó csak a távolsággal lennének problémák, de megoldható. ( benzin van )
ne aggódj innen is messze van
jaja jó ötlet csak egy baj h kunmadaras ide kurva sok KM!! de a távolság nem akadáj!
pedig márk gépe ezerszer szebb mint robié (SZERINTEM)

Márk grat a géphez gyönyörű ja és ha kezded tuningolni rendszert vegyél rá először! GPR 50é is jó rá
heli.Grat hozzá kéne egy RS-TZR találkozót szervezni május 1 kunmadaras???
Én Békés megyei vagyok am iTiszántúl! Azon belül Kaszaperi!!! Békéscsabától 35kmre van!! háháááá!!
Lakik valaki a Dunántúlon? Várpalota fele?
Márk faja a géped! Nekekm si kéne egy ilyen! De inkáb Rs Roby gépe kéne!
Szia RsMárk!! Nagyon jó a géped!!!!! Grat!!!!!
De jó!! és az nincs is annyira messze!!!!!! Mert mi a baja a moccódnak?
Szia!! Igen, Katiék házára gondoltam!! Nagynéném!! Szabina mondta, h ki vagy, és akkor esett le, h már láttalak is!! Ha nem motorral vok, akkor, Hát nagyon ciki, de rózsaszín bicajom van, amiről még meg lehet ismerni!! (egy kicsit szar, mert nem bírta az ugratókat) Hát tapasztaltam a -2 fokot, DE úgy utálom a hideget!!!!!!!
Jaaaa, lejebbvettük a hangot a moccón, mert apa már hallotta otthonról, ha elindultam a központból, pedig elég messze lakunk tőle!!! Raktunk a kipufogóba két kis lemezt, amiben megakad a hang egy kicsit!!! mostmár szép mély hangja van!!