Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kinek meg pa-" linka iszik vagy vezet?
mintha te kezdted volna de mind1 peace
kinek meg a paplan
mi a fenének kell itt mindenkinek fitogtatni az erejét!! én nem azért vetettem a motort h menőzzek vele hanem azért h motorozzak ne veszekedjünk mert ennek úgysincs semmi értelme
kinek a pap kinek a papné
ez attól akinek ilyen rossz ízlése van elismerés
robman nekem mindegy ha nem lenne messze szolnok en most is lemennek ....
van csak nem jó
jó msn-en megdumáljuk lehet h csak tavasszal lesz belőle vmi mert olyan b...szitt hideg vAn h ráfagyok míg oda érek
meg még a folytás is megvan... de majd gurulhatnánk is 1-et
Egyébbként meg nemtudom kéne szervezni vmi találkozót.. Higgyétek el, ha megnéznétek, mennétek vele más lenne a véleményetek az új RS-ről mert sajnos így nem tudunk benneteket meggyőzni róla, hogy nem rossz motor!
Z3 nem szaroz,csak van ízlése.
robman felolem gyorsulhatunk hamar kihivtal ha lejossz ... vagy fel fel uton mehetunk felolem meg ma ....
majd irjátok meg h mennyit mennek a gépek
Ne veszekedjetek már!!
Jah télleg RS tali volt Szolnokon. Volt egy RS-es srác biciklivel, Robman robogóval, én az RS-sel, egy másik srác egy "06 os RSsel meg apriliamate
De te érted, hogy mit kell itt szarozni? Épp ezért lettem kiutálva mert leszaroztam a használt motorokat! 0 szaértelemmel úgy csinál itt Z3 mintha valami RS mágus lenne! Amúgy télleg nem teccik a csík? Akkor megölöm RS_Robby-t
jujj de megijedtem
szar?ilyet nem mondtam majd legkorábban jövőre szerintem összefuthatnánk
egyik srácnak 97 volt de ő nem kis teremtés úgyhogy olyan 100 fölött kicsivel
kb mennyit fognak menni a gépek,ha nem lesz semmi folytás?
huh de kemény itt vki nem rég ki lettél utálva innen most meg megint kezded amugy télleg gáz az "optikai" szarod
ha nem hiszed el h megy ez a szar akkor gyere és gyorsulhatunk 1-et
bármelyik tzr-est szivesen várom egy gyorsulásra
hehehe
kar hogy ti a sebessegre mentek mert nem ad eleget az rs ez a 2006-osoknak szol ....
de a fogaskerke cserevel szarabbul fog gyorsulni enyembe 11esvan es 105-ot megy ...
Z3, pofád nem zenél!
bikefreakz.uw.hu Folytások az új verdában: Cső a kipufogón (+5km/h) folytás a kipuffban (+40km/h) 12es fogaskerék cseréje 13as fogaskerékre (+17km/h) folytás a karburátorban (10km/h)
robogókat alázni nem nagy dicsőség