Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem neked szólt hanem xnasnak
Tudom, hogy be kell járatni. Nem is most rögtön gondoltam, majd később.
huha nem mondod blako:D:D
ezé várok mer majd használtat akarok venni ami be van járat va
Hát ha újat veszel azt előbb be kell járatni nem lehet csak úgy neki látni tuningolni ha meg nem újat veszel úgy sem tod megállni h ne megy vele 1 hónapig
hát ömm rs-t de nem tom h az uj szériát vegyem vagy a2003ast mer nem tom h lesz de hát nállam ha meg veszem tuningolom 1honapig kb
aszt majd csak akko ülök rá ha kész lesz:D:D
Te milyen motort akarsz venni?
800-ért vettem. Most még nem megy százat, mert nemrég vették ki belőle a folytást, de így is megy nyolcvanötöt.
menyibe veted az rs-t márk?? nagyon zorral nekem nem teccet elöször az uj rs de most má be jönn
a tied is 100at megy?
Köszi.
csáo ja a géped márk:P
Hali. Most regisztráltam. Azt szeretném kérdezni, hogy tuningolja valaki az Rs-ét? Az enyémről vannak képek az adataimnál.
Hy.
nah végre Mecsery téged is lehet itt látni! hol voltál így elveszve? Nah marad az RS??
mi is fa gyoskodtunk de már fűtűnk. reggel -2 fokban mentem mocival dolgozni. fasza volt.
hi! durci7! honnan tod hogy kivagyok! tán Katiék házára gondoltál? ami sárga és szomszédban van.
Szia! Dávid vok! Kecskeméten lakok. Van itt még 3 RS rajtam kívül+1 fülöpházi RS-es is be szokott ide járni! Az enyém jelenleg SZAR! De a télen megcsináltatom!
Hát nálunk is reggel kocsira rá volt fagyva a pára ugy kellet jégoldoval meg kaparoval leszedni a jeget
Bocsika!! Usgyi! (már írni sem tudok!!) nálunk olyan hideg van, h tegnap szabályosan megfagytam a motoron!! pedig rendesen beöltöztem ám!!! (reggel még a csipszem is megfagyott! LOL)
Mert Ki lakik még az alföldön?? Vagy közel hozzám?? Kiv Uzsgyi, mert őt töm, h igen, és már arra is rájöttem, h ki!!! UZSGYI!!!! Majdnem unokatesómék mellett laksz!!! A legsárgább ház Kisteleken!! (rem így tudni fogod)
(bocs Brad)
Csá Bred
csá all!!!!!!
Madaras is 350 km körül van max srácokkal lemegyünk vonattal
nah én meg pesten lakom:P:P de majd ha lesz mocim megyünk majd mocizni sokat:P
Jah de sajna mesze vagytok mi lenne ha vhogy agusztusba igaz soká lesz madarasra vhogy megpróbálnátok eljuttni és ott találkozhatnánk.
Basszus srácok miért mindenki az alföldön meg északi középhegységnél lakik, olyan fasza lenne veltek motorozni