Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dr szabadon futó 2000 valamenyi az egun
Azé van robiknál legalábbis enyémen mert elvan kopva a szabadonfutó és nem pörgeti meg a fötengelyt rendesen egünél van ilyen asszem max 5-6 ezer Ft de lehet olcsóbb is
Jó nem érdekel engem mert ez a próbléma havonta 1szer előfordul.
Hát nem éppe azért vna a szívató, különben is az újabbak vagyis má elég rég óta autómata szivatosak a robogok vaZZe
hát akkor kérdezd atát mer ö minden tudo
De tod drága baráton ezeken autómata szivató van nem manuális
hát ezért van a szivató
Meg beindul az önindítóval is csak néha sokáig kell "nyekerketni"
amúgy be lehet tolni tév hitt hogy nem lejtőn ráadod a gyújtást és beröffen.
hát akkor a robogót rakd be egyesbe is told be
hát azért ez nem olyan mint a simó és ezt felkellteni sztenderre és lekell szálni róla h berugd szal
balko neked ott van a berugó kar nem? ott már mind1 ha van öninditó vagy sem
Nekem is romlott el sok minden a malán de utánna jó maradt és most is jó csak az öníndító néha gyengus
Haveromnak is volt Af1-e ugyan ez volt vele mindent kicserélt de utánna minden megatta megát de iylen aproságok h benzincsap meg mittom én nem nagyon botorikus baja volt, sztem add el és vegyél Rs-t vagy valami mást mert ugy látom hogy ezekkel az Af1ekkel sok má a baj De nekem is teccenek szép mocik
ha rosz a gép akkor alkatrészen ként ad el vagy ha már anyira rosz akkor ad el 10ezer forint ért a bontónak és vegyél uj gépet mer igy jobban meg éri
Basszus most jött rám a száguldozhatnák holnap biztos tolok 1 kört, mint multkor toltunk egy durvát 1 Nsr-es csávó, 2 Rs-es, 1 F12-es, meg én végig városon 100al , nagyon durva volt Fertödőn
Itt is megkérdezem, mert itt azért mégis nagyobb a forgalom...

Az lenne a kérdésem, így mindenkihez, hogy nektek a mocitok sokszor romlik el? A javítások kb mennyibe vannak nektek?

Csakmert nekem a moci 220ezer volt, eddig 200ezer lett rákültve, és még mindig rosz. A váltó még mindig szar, úgyhogy tél előtt még azt meg kell csináltatnom, + új tükröket kell vennem + le akarom fényeztetni télen.
És ez így összesen nekem sokkal több lesz, mint amennyibe a moci került :(
Raktam fel képeket az adatlamopra!
Visszatérva ez elözökhöz nálunk is egy nap 3 támazárót írhatunk és akármenyi röpdolgozatot, netom nálatok hogy hogy egy nap csak 1 mert én ugy tom h egész magyarországon igy van !
Z3 nekem leesett amikor mondtad! Azért írtam!
amugy akinek 2002es vagy 2004es verzióju rse van... nektek nem nyomja a tökötöket aza zár ami az ülésen van? mer nekem hoszu távon át iszonyatosan nyomja
Durva! De legalább nemsoká kész! Asztán kérünk képet az eredményről meg a javítás áráról!
"mennyiért vetted?"erre én: a jogsit?
RS!NEKED!!!illetve NAKED!