Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csáóó minden rs-esnek! itt vok én is! jövőhét elejére kész lesz a mocim! giannelli kipufogó, meg 90-es fúvóka lesz rajta!most így nézki a mocim:
háát van jogsim csak Mre 155öt mentem eddig vele de nem a vége volt! 470 volt! jogsi kb márciusba lesz
a gépet
ja a jogsi mennyit megy?
Z3
a motort vagy a jogsit?
Kis piszok jogsi nélkül egy 25ös géppel! hááát iylet!!! Télleg nicns jogsid?? Mikor lessz? mennyiért vetted amúgy? JÓl megy?? Menynivel mentél már vele?
én jelen vok ma a városba vtam az RS 125el téptem a száját a főutcán jogsi nélkül
ja hogfy ő volt az
Nem csak az idom egy pöppet.. Gokartpályázni volt ééés...
összetört neki
Olaszmeló virraszt a törött mocija mellett mecsery-t meg nemtudomm
Hiáynolom Mecsery-t meg Olaszmelót meg akik még szoktak itt lenni!!
Hóól vagytok???
JAJA Vágom! GPRS ez nagyon fasza!
simán utol érjük öket hiszen rs 4ever fun club nem hiába ez a kedvenc 50es mocim:P ehezz formáltak erre a mocira születtem érzem má van proféta is :D juj tök zorral nah dobjunk fel vmi témát amivel füstölnek a gumik:P nem mind1 mijen gumik:Dlol
A GPRS az az új Aprilia RS. Áll egy Derbi GPRből és egy kicsi Aprilia RSből. tehát GPR+RS=GPRS
JAJA ez az! De ne aggódj utólérjük őket ha sokat írogatunk!! Csak az a baj hogy kevesen vagyunk állandó tagok... De pl Z3 mind2őbe ír! mikor hogy....
Meg még páran!
De megoldjuk...

Igazad van Krish, Próféta
A GPRS az más de tom hoyg akartad írni GPRs szal az a lényeg h értjük
De a tzr topikba sokkal többen írtunk RSesek (és nem utolsó sorban GPRS-esek ) mint tzres nekünk
jujj móricka pistike vödrében több a homok
hát ugy néz ki h a tzr 50esek ösze fogotabak mint az rs es esek ö nekik aforumjukba 203 lap van máá ugy h hajráá:D:D
Ittvan nekünk az egyik próféta, Dave
na mi van kihalt má megint aforum..... jah már ki volt irva eza panon motoros 1párszor ebbe a forumba:D:d
na mossá énis beszóltam neked!
no hari!

Bububari az oldalt már mutattam nekik!
Hellósztok!!!

Elkészült egy új motoros oldal!!! WWW.PANNONBOYZ.AT.HU !!!

Nézzétek meg!!! Még fejlesztés alatt van de igérem nem fogtok csalódni!!!

És regisztráljatok minél többen!!!
nem csak nálunk van igy hanem debibe meg minden havernak igy van
Gyere bazdmeg és megmutatom a házirendet ha olyan okos vagy!!!!!!
Az egy dolog h nállatok nem úgy van!!!
amugy 3at lehet egy nap irni és ez mindenhol igy van általánosba meg k.iskolába is röpit meg korlátlan számba