Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és ha szabad kérdeznem mien árban vetted a gépet???
jah fasza
az vok 11éve vok itt. igy már kinai 50es rs versenyzötök is van
nem akarlak megsérteni, de kínai vagy??
ez tök jó mióta élsz magyarországon?vagy már itt születtél?
1ik osztásamnál volt cserediáknak egy kíani és tök jó fej volt:D
és egyéb általános segitséget kaphatnék? mer vagy csak fél éve vok az utakon
hát ezért nem tok egy kerózni
na akkor adok egy jó tanácsot ha gyorsulsz akkor egyesbe behúzott kuplungnál kb 8-9ezernél tartod a fordulatot és elkezded csúsztatni na ez a rajtolás ja és után tövig húzod a gázt és 9-10ezernél váltasz! ennyi
vagy hát nem le fulad hanem le esik a fordalt ugy ezer vagy 2ezer körül aszt alig bir meni...de azon a szinten hogy indulások le is tod futni
én 4 ezer körül csusztatom aszt le fulad
nem jól csinálsz vmit akkor! bármien motorral lehet rajtolni jól! én is tudtam 2001es RSel
50es rs-ekel az a gáz hogy iszonyatosan gyenge az alsó tartományuk és ha csusztatod a kupit akkor meg le fulad szal kénytelen vagy rendesen el indulni
A jogot ne becsüld alá nekem is az volt naon mennek az enyém még a 70es robogót is legyorsulta nem sokkal de lenyomta naon naon naon naon megy:)
naon jó választás a sportkipu! kb 10-15el fog többet menni! és sokkal jobban fog gyorsulni! de viszont alul gyengébb lesz de ugy fog müködni mintha poweres lenne
srácok... ha a rs50esen le cserélem a gyári kipufogót akkor menyivel fog menni??? mer most csak ilyen nagyi tempóban huzz
öreg kis yamaha jog le nyomot
2005ös évjárat
Bakker Debreceni sporttárs van köztetek?
Én is 15 , lol itt majdnem mindenki 15
részlet kérdés!
Mondom én is... De Te is az vagy
Lurkók vagytok!!

Én 15 vok!!!

nnna, fiaim...
és ki született Debrecenben ??
16
én 15-én! A december a kedvenc hónapom! Szülinap, névnap, karácsony! Lesz pénzem a motorra! Rendbe fogm hozni!
te is?én is decemberben születtem 28.án...