Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most még a 95-öt is viszi
jó neked:D először azt hittem h nem ismertél meg a natixnál de ezekszerint igen:D :D
azt mondta a berényi szerelő hogyha viszek rendeszert akkor 110-et kihozza belőle
dehát nincs rendszer még.....
mielött nem volt fogaskerék csere!
Ennyire vissza fojtva?? az enyém sik uton viszi sőt még ugyis ha nem hajolok a plexi mögé:P
helo srácok!!! már elég régen írtam a múltkor találkoztunk olasz melóval kecskeméten a natixnál:D
nem tudtok róla h van-e már vmi hír a 2006-os rs 50 rendszerről? már 92-t mentem a motorommal lejtőn lefele :D
hy srácok! hallottátok h 1 politikus elütött 1 motorost???
Szasztok de rég írtam. Ugy tünik hogy a héten elviszik a mocim, de jókis gépvolt, faszán ugrótt, ált kerékre mint picsa ment 85-őt, kibaszottul szeretem de kell 1 Rs
Akkor nem én voltam!mondjuk azt h ugyahogy ! nem kecsóra sajna!
Kecskemétiek! Írjatok!
Ismered Kecsót rendesen, vagy csak pár helyet? Hova jársz suliba?
Nem parkolt. Jött utánam, csak én jobbra mentem a Petőfi Sándor utcára, ő meg a körforgalomba ment!
Igen az 52-es en szoktam vagy Kerekegyháza, Hetényegyháza és ott vok kecsón! Lehet h én voltam! parkolt? De van 1 másik rs ami uygan az mint az enyém!
Télen mennyivel lesznek olcsóbbak a mocik??? pl: 2000-2004 hogy alakulnak kb az árak majd???
jaja! Sztem azt fogok! Mert eggyik haveromnak van és mentem az övével egy csomót (tommy92) a fórumos neve! Neki van egy 2002es és iszonyatosantetszik!!!! A hangja is! mert olyan egyedi apriliás! szal k*** jó!!!!!!!! szeretnék olyan színűt mint a képen! Meg itt a gyerek mocija is! Én télen kapok eggyet! Ha valaki tud valahl egy jót eladót az szoljon! (aki aképen van kölök az unokatesóm semmi köze a motorhoz) csak ilusztráció Amúgy ez a két szín tetszik a legjobban!!!!!!! Ti hogy vattok vele?
Merről szoktál jönni? Gondolom a dunaföldvári úton jössz! És eljössz a Natix mellett is?! Ha igen, akkor nem messze tőlem motorozol! Hova jársz suliba?
Hát nem voltam! Ma is láttam egy rs-t!olyasmi volt, mint a tiéd! De szerintem nem te voltál! A Malon környékén délután! Amúgy csak látásból ismerek kb. 3-mat+ egy rs 125-öst(akitől vettem a mocit)meg egy tzr-est is ismerek! És a sulimban is van egy 125-ös, csak a motort látom mindig, az enyém mellett szokott parkolni!De nem szoktam együtt motorozni senkivel, pedig jó lenne! Annyira nem vok jóba senkivel! Kecsón a Hunyadi városban szokott gyorsulás lenni a köztemető mellett (állítólag)!
sztem rs-t vegyél! sokkal szebb! de te tudod!
Csáó! Fülöpházán! Ma is bent voltam a vadásznapon meg a drift napra is ki néztem!Majd vmikor összefuthatnánk! Ismersz kecsón rs-es gyerekeket? Te nem voltál kint a drift napon?
Olaszmeló!

hol is lax? Szoktál Kecsóra járni?
aha! Kár! pedig jó lett volna! azé köszi
nincs meg! A 8-ban vannak balesetek szemléltetve, meg elmezve!
Amúgy ne molvasok motor revüt csak superbiket! azis drága.... nincs meg neked váletlen a motor revünek a 2005 5. vagy 4. száma? abba van egy cikk ami érdekelne! a a 125ösök tesztje!
hát nem teljesen! a 96 körüliek 106ot mennek úgytom! de a 99 utániak 95öt a 2006os meg összes fujtás nélkül 80at! szal az már gyenge naon!
A gépet itt vettem helyben Kecskeméten! Minden oké vele! Igaz amikor megvettem, vittem is szervízbe(50 000 ott is maradt hirtelen)! Már sokat költöttem rá! Első gumit kellett cserélni! A hátsó se jó, de az ráér még tavasszal! Hát 100-at megy! Semmi tuning! Kicsi se! De most az alap RS 50 mennyit megy? Nem 100-at megy az összes?
hát szerintem nem én voltam teljesen a hibás! jobbkezes keredzteződés volt! ő jött jobbról! de gyorsan jött, ott 40 volt a megengedett! nem láttam, mentem tovább, mikor odaértem, ő is ott volt! Mert hiába volt neki elsőbbsége, ha gyorsabban jött a megengedettnél, már nem egyértelmű a baleset megítélése! De a zsernyákok nem voltak korrektek(pl. nem szondáztattak, stb.)! na mind1 a zsaruk azt mondták, én vok a hibás! vki olvas Motorrevüt?