Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted ki volt a hibás? Jó árban vettted! Motorja rendben van amúgy minden? hol veted? mennyi a vége? van rajta valami tuning?
az a 3950ftos az szentem blokkdekni! amúgy nézz szét a hirdetéseknél pl hasznaltmotorok.hu stb én a multkor láttam valahol de lehet régebbi rsé volt
Frontálisan ütköztem, ő jött jobbról belém! az, hogy ki a hibás, nem egyértelmű! az első idom csak kicsit le van csiszolva!
Na! Nem tört, de behorpadt! Nem lehet kiegyenesíteni szépen, mert olyan az anyag, hogy nem lehet! A bontót már próbáltam! Nincsen, vagyis van, de még nem érdeklődtem annyira! Az új idom meg 87000 Ft! Az tényleg drága! De a weblapon van egy egy ilyen az árlistán, hogy "burkolat RS 50 jobb", 3950 Ft-ért! De az áruknál nincs ilyen! És arra vok kíváncsi, hogy tudjátok-e, hogy ilyenkor van nekik, vagy nincs? De én hétfőn biztos föl fogom őket hívni!

A mocit amúgy 320-ért vettem, 2003-as!
Hogy sikerült öszetörnöd? Első idomnak lett baja? vagy nem frontálisan mentél neki vagy ő neked? Hát tényleg elég csúnya így! Ezzel valamit csinálni kell! De ha veszel újat az nem jó mert drága! sztem menny el a bontóba nézz körül hátha.... vagy festesd újra! lehet h ez lenne a legjobb... mikori a motorod? mennyiért vetted?
Az idom tört is?Mert ha nem akkor sztem meg lehet csináltatni Sokkal de sokkal olcsóbban kijössz ha nem veszel rá ujj idomot mert a gatyád is rámegy!!
Felraktam két új képet az adataimhoz!
Meg az Italmondo honlapján az árlistán van egy olyan, hogy "burkolat RS 50 jobb", de az áruk között nincs ilyesmi! Most akkor mi van? Van nekik jobb oldali spoiler, vagy nincs?

Köszi
Sziasztok!

Segítsetek! Lehet, hogy még nem mondtam, de a nyár legelején (tanévzáró napján, 1 órával a suli vége előtt) összetörtem a mocit! Találkoztam egy Berlingo elejével! A váz elgörbült szemből 3 cm, jobból 4 cm! Az már meg lett csinálva, de a spioler az elég csúnya! Tele van karistokkal! venni szeretnék egy újat(vagy másikat)! Tudtok vmit?
Nekem is tetszik naon!!! Ez nagyon ott van!!
ezzel a festéssel nagyon szép
Hát egy darabig 2 volt egyszerre aztán most egy sem de kül. azért adtam el őket mert kerestem rajta,azt h mennyit inkább nem irom ide
Mé adtad el az rst mikor vettél másikat?
Adatlapon ott van!
babetta
simson sr50
rs50
még 1 rs50
Hát eddig volt egy simsonom!!! és kész! de ez megvan még vagyis még mindig az van még! Neked?
hy!
Dave neked milyen mocid volt eddig?
mert mÉg nem tehetem le a korom szerint 125re! meg muter nemis engednÉ!csak 50esre! kockÁzatos de ha nem volt mÉg a mocin rendszÁm akkor nem az!!! mert akkkor nincs regisztrÁlva az adatbÁzisban És az alvÁzszÁmhoz nem tartozik semmi! Érted? eggyetlen hÁtraÜtŐje a futÓpad! de az jÖvŐre megszŰnik sazl midnen okÉ lesssz! csak olyat kell kifogni amin mÉg nem volt rendszÁm az a lÉnyege
Ja meg számomra az érthetetlen hogy a szülők nem engedték meg a 125 ös jogsit és te pedig 125 mocit akarsz venni 50 es papírokkal ami elég kockázatos Akkor miért nem tetted le 125-ből és vettél volna egy rendes papíros mocit
Szerintem jobban jársz ha az Rs veszed meg! Ezt most nem azér mondom mert nekem is ilyen van de gondolj bele!!Lehet hogy az a Mito jobb meg erősebb sokkal de ha azt nézed akkor az az Rs sokkal fiatalabb és a rendőrök nem fognak megb@szni érte!De ez az én véleményem!Amúgy azt az Rs-t mennyiért adják
Hát télen kapok mert akkor lessz lóvé! 90 Százalék h RS 50 lesssz 2002-2003as évjáraatút szeretnék! De lehet h Cagiva mito lessz most van egy 125/50 245ezerért ha az meglessz télen akkor megveszem azt mert azé az csak 125ös.... de az normálisan 50es papír szal azt jó lenne... A 125ös rsekkel az a baj h drága.... meg nekem 50es jogsim lessz és muter nem engedi a 125re a jogsit! ezért lenne jó egy normális 125/50! it van két kép a mito rol meg az rs ről! szted hogy lenne jobb?
hy! köszi! 2 éve vettük 650.000-ért! végsebbessége 100 körül van, nincs rajta tuning csak annyi h nagyobb fogaskerékvan elöl! még a fuvóka is gyári! msot tervezem h venni kéne rá 1 kipufógót meg maj fuvóka csere is lesz rajta remélem! És te milyen rs-t akarsz?
Hé Olasz meló! nagyon kira az rsed! Mikor vetted és mennyiért? mennyi a végseb?
csáó! az enyém majdnem 2 m hosszú és 1155 mm magas!
uhh naon sörgös, nem tudja valaki mekkora az aprilia rs 50 hosszra, magaságra????? a szállitáshoz kéne pontos vagy sacc aldat
srácok!!
van egy kis gondom
motor inditásnál 10böl 5ször be kell tolni vajon miért van ez
az önindito teker rendesen de nem kapja el
ezt kb egy hete csinálja
remélem tudtok segiteni